Як вивчати французьку мову.

Французький мову є другим за поширеністю після англійської, в багатьох країнах Євросоюзу він є офіційним. Вивчення французької мову а допоможе вам краще спілкуватися в ваших поїздках по Європі, ви зможете налагодити контакт з новими діловими партнерами і знайти собі нових друзів. Існує безліч самовчителів по французькому мову у, проте можна виділити кілька основних рекомендацій по його вивченню.
Інструкція
1
Перш за все, зверніть увагу на фонетику. Французький мову - один з тих мову ов, в яких ключове значення має саме вимова. Щодня читайте вголос, навіть ті тексти, які не можете перевести. Привчіть свій мовний апарат до французької мови, пам'ятайте про те, що чим частіше ви вимовляєте французькі слова, тим більш звичний стає до французької мови ваш мову .
2
Для того, щоб говорити, вам необхідно також розуміти, про що розмовляють. Регулярно дивіться фільми і телепередачі на французькому, найкращим варіантом буде якщо вони виявляться з субтитрами російською. Запам'ятовуйте інтонацію і манеру вимови, пробуйте повторювати деякі репліки і записуйте результат своїх старань на диктофон для того, щоб порівняти з оригіналом.
3
Щодня вчіть нові слова і звороти. На перших порах найпростіше буде використовувати розмовник. Поступово, вмете з тим, що ви вивчаєте граматику, пробуйте формувати пропозиції на французькому без предварітельног перекладу на російську. Кожен день ви повинні вивчати мінімум по десять слів.
4
Пробуйте перекладати тексти зі словником, начитував по три-чотири сторінки в день. Не пропускайте навчання ні з якої причини, пробуйте слухати і переводити французькі пісні - чим більше цього мову а буде у вашому житті, тим швидше ви його вивчіть.