Як вирішувати тести. підготуватися до iq тесту.

Тести стають все більш і більш затребуваними при прийомі на роботу, здачі іспитів і в багатьох інших ситуаціях. Подивимося, як правильно з ними працювати.
Вам знадобиться
  • - посидючість
  • - увага
  • - швидкість
Інструкція
1
Перше, що спливає в пам'яті на слово тест - це, звичайно, ЄДІ. Важливе і нервове захід, вирішальне дуже багато в житті абітурієнта. Або тести на співбесіді при прийомі на роботу. Що ж з усім цим робити? Тут потрібна особлива тактіка.Умейте розумно користуватися відведеним на виконання тесту часом. Іноді структура тесту може бути навмисно побудована так, щоб той, хто здає його не встиг повністю вирішити його вчасно. Тому зверніть увагу на питання: їх складність, кількість, типи - всі ці параметри повинні підказати вам, як діяти і розподілити сили раціонально. Не потрібно кидатися стрімголов і вирішувати все підряд. Почніть з простих, швидких, зрозумілих вам завдань і поступово просувайтеся далі. Необов'язково, щоб вони були поставлені в бланку по порядку - це може бути спроба вас запутать.Также не варто багато часу витрачати на якийсь тупиковий для вас питання - затримка на ньому в пошуку правильної відповіді може коштувати вам 3 інших, більш простих.
2
Спочатку тестовим завданням вважався вибір одного варіанта з вже запропонованих 4 відповідей. Зараз же можуть зустрічатися і інші модифікації, але суть в цілому залишилася та же.Говорят, що написання тестів - ціле мистецтво, але я б не став драматизувати ситуацію, краще від цього не станет.Умейте справлятися зі своїми нервами - зайва паніка породжує неуважність, а в завданнях типу "поставте 40 хрестиків в табличку" це смерті подобно.Как і будь контрольний матеріал, тест - це ще й перевірка сприйнятливості та готовності до стресової ситуації, про це не можна забувати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8b0Gry8klp4
Зверніть увагу
Якщо про тест відомо заздалегідь, постарайтеся виспатися. Свіжість і бадьорість будуть тільки в плюс.
Тест Ганса Айзенка, відомий також під назвою EPI, дозволяє визначити тип темпераменту людини. На сьогоднішній момент це найпопулярніший і достовірний тест для визначення типу особистості з точки зору її спрямованості на зовнішній або внутрішній світ, а також рівня тривожності.
Інструкція
1
Тест Айзенка містить 57 запитань, які спрямовані на виявлення ваших звичайних способів реагування на ту чи іншу життєву ситуацію. Відповідаючи на них, не замислюйтесь надовго. Пам'ятайте, що не існує «правильних» і «неправильних» відповідей. Вибирайте перший варіант, що прийшов на розум.
2
Відповідайте на кожне питання «так», «ні» або «не знаю», однак намагайтеся вибирати останній варіант тільки в самому крайньому випадку. Від того, наскільки чесно ви відповісте на питання, залежатиме об'єктивність результату тесту.
3
Після того, як тест пройдено, порівняйте свої відповіді з ключем і запишіть отримані бали. Бали розподіляються по 3 шкалами: - екстраверсії-інтроверсії; - нейротизма; - брехні.
4
Якщо за останньою шкалою ви набрали більше 5 балів, можливо, ви кілька лукавили, відповідаючи на питання, і говорити про точні результати тесту вже не доводиться.
5
Дані за шкалою екстраверсії-інтроверсії показують спрямованість вашої особистості на зовнішній світ, інших людей і події (екстраверсія) або на внутрішній, власні переживання і почуття (интроверсия). Чим більше балів за цією шкалою ви набрали, тим з більшим правом можете називати себе екстравертом.
6
Дані за шкалою нейротизму відображають ступінь врівноваженості процесів збудження і гальмування як особливість вашої нервової системи. Чим нижче оцінка за шкалою нейротизму, тим більш емоційно стабільною особистістю ви є. Ще цю шкалу називають «шкалою тривожності».
7
Накресліть координатну площину. Горизонтальна шкала буде відображати рівень вашої екстраверсії або інтроверсії, вертикальна - рівень нейротизму або тривожності.
8
Кожен з чотирьох квадратів координатної площині відповідає певному типу темпераменту: - верхній правий - холерическому; - верхній лівий - меланхолійному; - нижній правий - сангвинистического; - нижній лівий - флегматическому.
9
Відкладіть набране вами кількість балів на обох шкалах і знайдіть на координатної площині точку з відповідними координатами. Квадрат, в якому опинилася «ваша» точка і описує ваш провідний тип темпераменту.
10
Якщо шукана точка опинилася на одній з осей координат, ваш темперамент являє собою синтез двох темпераментів, які відповідають квадратах, що знаходяться по обидві сторони від осі. Необхідно зауважити, що «чисті» темпераменти в природі практично не зустрічаються, і у кожної людини присутні в тій чи іншій мірі риси, по крайней мере, 2 типів з 4.
Зверніть увагу
Аналізуючи результати, пам'ятайте, що немає «хороших» або «поганих» типів темпераменту. У кожного з них є свої сильні і слабкі сторони, які вельми непогано знати і враховувати при виборі роботи, визначенні режиму діяльності, побудові взаємин з людьми.
Корисна порада
Пройти тест Айзенка можна онлайн, в цьому випадку досить буде відповісти на питання у спеціальній електронній формі, і програма автоматично видасть характеристику вашого типу особистості.