Як пофарбувати волосся в світлий тон.

Висвітлювати волосся зараз модно. І роблять блондирование (це і є освітлення) не тільки за допомогою професійних фарб, але і за допомогою використання різних засобів, приготованих в домашніх умовах. Одним з таких засобів є перекис водню - так звана формула успіху освітлення волосся.
Інструкція
1
За допомогою блондирования ви можете освіжити природний колір вашого волосся або надати йому який-небудь модний відтінок. Можна освітлити волосся на 2-4 тони, підготувати їх до подальшої забарвленні, в разі якщо бажаний тон на порядок світліше вихідного.
2
Щоб провести процедуру блондирования на дому, вам знадобиться старий рушник, годинник, гребінець з широкими зубцями, рукавички, а також засіб для освітлення волосся з інструкцією.
3
Спочатку приготуйте освітлюючий склад. А допоможе вам в цьому інструкція до осветляющих препарату. Рівномірно нанесіть 2/3 рідини на невимитие сухі волосся , потім по всій довжині, а також на кінцях обробіть їх. Прикореневу ж частина не чіпайте. Залиште склад на волоссі. Час його витримки залежить від ступеня освітлення, якій ви хочете добитися (15 хвилин - незначне посвітління, 30 хвилин - сильне).
4
Залишилася третину фарби нанесіть на ще не оброблену прикореневу частину волосся. Розподіляйте склад рівномірно, по всій довжині. Залиште фарбу на волоссі на 10-25 хвилин, потім ретельно змийте її водою, після чого вимийте волосся з шампунем і сполосніть.
5
Повторне блондирование проводиться приблизно через 4-6 тижнів. За цей час волосся встигають відрости на 1-2 см. Коріння волосся за кольором відрізняються сильно, тому для них необхідно повторне знебарвлення.
6
Рівномірно нанесіть засіб на невимитие сухі волосся , але тільки лише на їх прикореневу частину. Залишати засіб на волоссі слід на 10-50 хвилин (все залежить знову ж таки від желаемо результату). Потім ретельно промийте ваші волосся водою, після чого скористайтеся шампунем і знову сполосніть волосся водою.
Корисна порада
Якщо волосся фарбувати грамотно, то вони відмінно будуть піддаватися укладанні і завивці навіть через кілька місяців після освітлення і викликати захоплення блиском і пружністю локонів.