Як очистити пластмасу. Як очистити харчову пластмасу.

Будь-яка поверхня вимагає належного догляду і систематичної очистки. Засоби і способи очищення пластмасової поверхні потрібно підбирати залежно від типу забруднення та часу його впливу. Всім власникам автомобілів відомо, як важко відмити пластмасові елементи в салоні автомобіля. В пористої поверхні цих елементів накопичується пил, вимити яку досить важко навіть за допомогою щітки.
Інструкція
1
Використовуйте засоби, у складі яких обов'язково повинен бути присутнім 2-бутоксіетанол (крім води і поверхнево-активних речовин). Будучи гліколевим ефіром, 2-бутоксіетанол широко використовується як розчинник поверхневих покриттів (лаків і фарб), в чорнилі для друку. Тому, незважаючи на помірну кількість ефіру в складі очисних засобів, потрібно бути гранично обережними. Працюйте із застосуванням засобів індивідуального захисту.
2
Час впливу засобу на поверхню після нанесення не повинно перевищувати більше 30 секунд. Тому поетапно обробляйте забруднені поверхні, не допускаючи стікання надлишків кошти.
3
Далі протріть оброблену ділянку тканинної серветкою або ганчір'ям і сполосніть водою. Слід бути особливо уважними при очищенні панелі приладів, підрульових вимикачів, панелі управління кондиціонера, панелі магнітоли та інших систем автомобіля. Цей захід обережності необхідна, щоб не допустити проникнення кошти в електричні ланцюги і знизити ризик збоїв у роботі складної електроніки.
4
Досить неприємним забруднювачем є пластилін. Він не проникає в пластмасову поверхню дошки для ліплення, але при цьому видалити його за допомогою гарячої води, мила або порошку відніме у вас багато часу. Є більш простий і швидкий спосіб очищення пластмасової поверхні від пластиліну.
5
Зніміть зайвий пластилін за допомогою ножичка для різання пластиліну. Далі візьміть м'яку серветку, шматочок туалетного паперу або паперовий носовичок. Для зручності зімніть папір в грудку і очистіть поверхню.
6
Жир від пластиліну легко вбирається в папір і прилипає до неї, повністю очищаючи пластмасову дошку для ліплення. Як правило, навіть не потрібно додатково промивати дошку.