Як намалювати макет сайту.

У століття сучасних цифрових технологій не мати сайту - як не мати свого обличчя. Присутність в мережі інтернет обов'язково, це не тільки може розповісти про вашу фірму, але і викличе довіру потенційного клієнта, адже відомо, що зараз саме в мережі черпається до 90% інформації про фірму та її послуги.
Інструкція
1
Подготовка.Прежде ніж створювати свій сайт, уважно вивчіть сайти конкурентів. Подивіться на кольори і розташування вкладок. Уявіть себе на місці потенційних покупців, яку інформацію ви б шукали в першу чергу? Що б вас привабило, а що відштовхнуло? Відзначте плюси і мінуси сайту . Що викликало незручність, що навпаки сподобалося. Запишіть це на аркуш паперу. Пам'ятайте, що ваші покупці такі ж люди, як і ви самі, те, що вам не сподобалося, відштовхне і їх, виключіть це зі свого сайту .
2
Тенденціі.Сейчас, коли сайти компаній вже не в новинку, інтернет переповнений інформацією, причому часто не найкращої якості, люди не хочуть шукати щось довго й обробляти багато тексту. Взагалі, потреба в читанні інформації відпадає. Люди більше звертаються не до вкладки "про компанію" з її солодкавими хвалебними текстами, а до вкладки "питання-відповідь", або соціальних мереж, де йде обговорення компанії та її продуктів. "Сарафанне радіо" дуже міцно влаштувалося в інтернеті. Звідси можна зробити кілька висновків. По-перше, на головній сторінці має розташовуватися якомога менше тексту, по-друге, вкладку "про компанію" можна залишити, але інформація на ній повинні бути подана цікаво, наприклад в стилі інфографіки - комікс, що розповідає про вашу діяльність з декількома ємними підписами , по-третє, сайт буде надовго утримувати потенційних клієнтів, якщо буде інтерактивним, якщо на ньому можна буде щось посувати, пограти в якісь java-ігри, присвячені діяльності вашої фірми, і, нарешті, обов'язкове компеляція сайта з популярними соціальними мережами, щоб посилання з якою-небудь темою вашого сайту можна було легко вставити в статус користувача або був вихід на обговорення в групах та відповідних спільнотах.
3
Створення макет а.Возьміте великий білий аркуш паперу і расчертите на ньому кілька обов'язкових полів - шапка сайту , підвал, основне поле. Візьміть стікери, краще, якщо вони будуть кольоровими. Можна замінити їх кольоровим папером. виріжте кілька прямокутників, підпишіть на них назви вкладок, від руки намалюйте логотип, на окремому стікері напишіть контакти. Зробіть ілюстрації, новини. якими можуть послужити блоки, вирізані з журналів і газет. Розташуйте це все на білому аркуші паперу. У шапці сайту - логотип, назву фірми і контакти, в підвалі - партнери чи дубляж вкладок. решта вкладки розташуйте як вам подобається. Переміщайте їх до тих пір, поки не зрозумієте, що зайшовши на сайт і побачивши саме таке розташування компонентів, потенційному клієнту буде зручно. Запитайте поради, попросіть оцінити друзів і знайомих, врахуйте їх коментарі та побажання. Зафіксуйте паперові стікери, перенесіть все в комп'ютерну програму. Це може бути Adobe Photoshop або Corel Draw, будь програм растрової або векторної графіки, яка на виході може дати зображення хорошої якості і розширення.
Розробку макетів найчастіше викладають на факультетах дизайну або комп'ютерних технологій. Саме цим фахівцям при створенні pos-матеріалів або сайтів потрібне вміння красиво компонувати текст, картинки та фотографії.
Інструкція
1
Починайте розробку макету з продумування ідеї. Саме відштовхуючись від неї, потрібно буде підбирати зображення і писати текст. Не прагніть укластися в стандарти. Чим оригінальніше вийде макет, тим більше уваги він приверне.
2
Як тільки зміст, який повинен відображати макет, буде визначений, пишіть текст. В залежності від формату, описуйте основну ідею більшою або меншою кількістю слів. Тільки не перевантажуйте макет контентом. Якщо запропоноване зацікавить читача, він знайде інформацію в інтернеті або дізнається потрібні відомості за вказаними телефонами.
3
В тексті рекламного макету обов'язково вкажіть назву бренду, адреси та телефони, за якими можна поспілкуватися з менеджерами з продажу або консультантами.
4
Придумайте відповідний до теми макета слоган. Бажано, щоб він був короткий і запам'ятовується. Надрукуйте його крупно і яскраво, щоб він кидався в очі. Особливо це важливо при створенні листівок. Під час роздачі промоутерами їх (листівки) буде видно здалеку.
5
Підберіть фотографії з хорошим дозволів з безкоштовних банків. Їх вага повинна бути вище двох мегабайт. Якщо макет буде надрукований, дізнайтеся технічні вимоги до зображень заздалегідь в друкарні. Знайдіть якомога більше красивих картинок, щоб їх можна було компонувати по-різному.
6
Зіставте в дизайнерській програмі фотографії, картинки, слоган і текст. Розташуйте всі компоненти на кольоровий підкладці. Її можна вибрати з варіантів, вже наявних в програмному забезпеченні, або зробити свою. Створіть кілька варіантів макета, змінюючи складові місцями. Запитайте у оточуючих, який саме їм подобається більше.
7
Після завершення розробки макета віднімайте текст і виправте орфографічні та пунктуаційні помилки. Яким би гарним не було зображення, про грамотність забувати не варто.