Як лікувати шпору народними засобами.

П'яткова "шпора" - це певний кістковий виріст в області прикріплення сухожилля, який створює хворобливі відчуття в районі підошви. На самому початку захворювання виникає біль при ходьбі. Особливо, важко початок ходьби, коли надходить навантаження на хвору ногу. Далі, протягом дня, при ходьбі біль кілька вщухає, але до кінця дня знову посилюється. Після закінчення часу біль починає набувати стійкий характер. У працюючих людей це сприяє зниженню працездатності.
Інструкція
1
Народні засоби допоможуть вам вилікувати шпору .Возьміте 40 грам жовчі будь-якої тварини, трохи шампуню і 20 грам горілки. Всі інгредієнти змішайте до отримання однорідної маси. На ніч распарьте ноги і зробіть компрес з масою на п'яти, забинтувавши бинтом. Зверху одягніть шкарпетки. Після першої процедури стане легше ходити, а через 3 дні болі зникнуть.
2
Зберіть в травні кропиву і перейдіть її через м'ясорубку. Отриману суміш покладіть на лист лопуха і потім зробіть собі компрес. Щоб компрес тримався надійно, закріпіть його бинтом. Робіть даний компрес з вечора, тримайте його цілу добу. Через день повторіть. Через місяць болю стануть набагато менше.
3
Викопайте корінь квітки ірису, приблизно 250 грам даного кореня помийте і пропустіть через м'ясорубку. Отриману суміш залийте такою ж кількістю спирту, закрийте посудину кришкою і поставте в темне місце на два тижні. У даному настої змочуйте складений бинт в 4 рази і прикладайте на ніч до хворої п'яті. Зверху одягніть поліетиленовий пакет і закріпіть його. На ранок можете зняти пов'язку. Потім, на наступний день, прикладіть до хворої п'яті медичний вазелін. І так чергуйте процедури через день. Весь курс лікування шпори складе 20 днів.
4
Допоможуть мед і тісто. Візьміть мед, обмажте їм п'яту, потім прикладіть на п'яту тісто і укутайте її поліетиленом. Потім надіньте шкарпетку. І так ходите кілька днів. Потім вимийте ногу і повторіть знову - шпора пройде через два місяці.
5
Допоможе звичайне господарське мило. Візьміть господарське мило і натріть його на тертці, потім розтопіть на вогні. Отриману масу прикладайте у вигляді компресу до п'яткової шпори на всю ніч. Робіть так кожен день, до повного лікування.
6
Чи врятує від шпори старий валянок. Після роботи, кожен день приділяйте масажу хворий ноги трохи часу. Візьміть старий валянок і тріть якомога довше місце освіти шпори. Через місяць шпори вже не буде.