Як визначити суму кредиту.

Важко уявити собі життя сучасної людини без кредиту . Одному він потрібен для придбання авто, іншому для покупки квартири, а третьому на побутові потреби. Кредит - це позика грошових коштів у банку. Однак просто з'явитися в банк мало навіть у тому випадку, якщо у вас на руках є вже всі підготовлені на отримання кредиту документи. В озвученої вами сумі банк може відмовити увазі тих чи інших обставин. Визначити суму кредиту вам доведеться спільно з працівниками кредитної організації.
Інструкція
1
Сума кредиту має на увазі під собою обсяг грошових коштів в певній валюті, яку банк або кредитна установа може надати тому чи іншому позичальнику. Складається дана сума за допомогою аналізу різних факторов.Проаналізіруйте свою платоспроможність. Банку необхідно буде надати довідки, що підтверджують ваш дохід на основній роботі, а також дохід за останній рік, включаючи і доходи чоловіка або дружини. У разі, якщо ваші доходи значно малі, вимагати великої суми не має сенсу - банк навряд чи її дасть. Однак тут існує вихід - залучення поручителів (1-3 чоловік з хорошими доходами) .Подумайте чи є у вас такі люди, які готові виступити поручителями.
2
Дізнайтеся, яку максимальну суму пропонує банк з вашого вигляду кредиту , адже в деяких випадках банк або інша кредитна організація керуються спеціальними обмеженнями сум, призначаючи та межа, вище якого надати обсяг грошових коштів одній особі він не може. Це, наприклад, довірчі кредити, автокредити та т.д.
3
Якщо ви хочете взяти іпотечний кредит, то слід проводити розрахунок суми такого кредиту , спираючись на вартість придбаного житла. Деякі банки надають 100% вартості всієї покупки, деякі трохи нижче (близько 80%), але більше вартості житла кредит не надасть жоден банк.
4
Передбачите і розрахуйте всі додаткові платежі, в тому числі і платіж за страховку (при великому позику), що передують кредиту. Так як цю суму вам доведеться заплатити зі свого кармана.Помніте - сума, яку ви отримаєте на руки зважаючи різних комісій і відрахувань може бути менше тієї, яку ви розрахуєте.