Як освітлити волосся на 6 тонів. рівномірно освітлити волосся звичайною фарбою на 4-6тонов.

Якщо ваші волосся від природи темні або були пофарбовані в темний колір стійкою фарбою, то перетворитися на сонячну блондинку вам буде досить важко. Звичайна фарба здатна освітлювати лише натуральний пігмент волосся до 5-6 тонів. Якщо волосся занадто темні, то без процедури знебарвлення не обійтися.
Інструкція
1
Для освітлення волосся на 6 тонів вам знадобиться сильний блондірующій препарат і окислювач. Відсоток окислювача підбирається виходячи зі структури вашого волосся. Тонкі волосся освітлюють більш слабкими оксидами - 3% і 6%. Жорсткі або раніше пофарбовані волосся варто знебарвлювати з більш потужним оксидів - 9% і 12%. При виборі блондірующего кошти краще віддати перевагу перевіреним фірмам, що гарантує хороший результат.
2
При освітленні волосся слід наносити блондірующую суміш на волосся починаючи з тих волосся, які важко піддаються знебарвлення - це потилична частина. Віскі ж слід фарбувати в останній момент. Наносите суміш на волосся товстої пензликом, рівномірно розподіляючи склад по всьому волоссю від коренів. Кінці фарбуються набагато швидше, тому є сенс нанести на них склад в кінці фарбування.
3
Освітлення волосся може проходити поступово і нерівномірно. Кисень, що виділяється з перекису, окисляє натуральний пігмент, "витравлівая" його зі структури волосся. Внаслідок чого волосся стають порожніми. Тому при сильному освітленні так важлива процедура подальшого тонування волосся - вона повертає волоссю колір, силу, а також робить їх м'якше. При процедурі знебарвлення активно виділяється тепло. Щоб не пошкодити волосся , не слід одягати на голову утеплюючий ковпак.
4
В середньому освітлення волосся на 6 тонів займає близько години. Тому щоб склад не засох на волоссі, не робіть його занадто густим.Проверіть результат протягом самої процедури досить просто - змийте склад з пасма волосся та оцініть ступінь освітлення. Якщо він вас не влаштовує, покрийте пасмо складом знову.
5
Основні етапи освітлення волосся: червоний - червоно-рудий - рудий - жовто-рудий - жовтий - світло-желтий.Когда ваші волосся стали жовтими або світло-жовтими, потрібно закінчити процедуру і ретельно промити волосся . Після чого варто приступити до тонування волосся. Тонування волосся можна зробити за допомогою м'яких кремових фарб без аміаку або відтіночними шампунями з фіолетовими пігментами, що нейтралізують неприємну жовтизну волосся. Не варто тримати Засоби відтінків на волоссі довго, достатньо кількох хвилин, інакше ви ризикуєте отримати бузкові волосся .
Зверніть увагу
Освітлення волосся на 6 тонів - це стрес для вашої шевелюри. Пам'ятайте про те, що після знебарвлення волосся потребують постійного догляду: зволожуючих і живильних масках, захисних незмивних кремах. Тільки посилений догляд поверне життєвий блиск і красу освітленим волосам.Также слід знати, що освітлення волосся на 6 тонів є сильним. Краще, якщо ви звернетеся за допомогою професійного перукаря, який зможе підібрати тип знебарвлюючий кошти для вашої структури волосся, а також проведе процедуру освітлення з мінімальними пошкодженнями волосся.