Як написати звіт про переддипломної практиці.

Отримуючи вища, середня спеціальна або середню загальну освіту, ви зіткнетеся з тим, що крім аудиторних занять вам запропонують вийти на поле активних дій - на практику.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, можливість і місце проходження переддипломної практики
Інструкція
1
Виробничі переддипломні практики потрібні для того, що б ви змогли докласти отримані за весь час навчання теоретичні знання до ситуацій реального життя і відпрацювати професійно важливі для вас навички та вміння. А звіт про переддипломної практиці наочно представляє виконану вами на практиці роботу при підготовці та написанні диплома. Крім того, значну частину звіт а - ту, де містяться обгрунтування дослідження і ваших розробок, розрахунки, таблиці та схеми, корекційні програми, а так само отримані на виході дані, ви можете сміливо включати в свій диплом.
2
Переддипломний звіт повинен містити мету, завдання, висунуті гіпотези і опис основних структурних етапів самої практики. Якщо, наприклад, ви проводили соціологічне дослідження - вам так само необхідно надати інформацію про вибірку піддослідних. Якщо ваш диплом являє собою математичні розрахунки і в ньому скоріше більше символів і формул, ніж букв, робіть в перший раз по тексту позначки, що означає той чи символ, та чи інша буква грецького алфавіту. При їх подальшому використанні в тексті ви вже зможете відбутися малою кров'ю - просто їх умовним позначенням. На спеціальностях і факультетах з художньої спрямованістю в якості диплома представляють театральні постановки, картини, макети, вироби з дерева і шкіри і так далі. У цьому випадку звіт про переддипломної практиці буде носити описовий характер етапів проведеного в творчому пориві часу.
3
Якщо за час практики ви надихнули організацію чи підприємство на подальше використання своїх дипломних розробок - обов'язково оформите акт про їх впровадження. Це буде суттєвим бонусом на як на захисті практики, так і на захист диплома.
Зверніть увагу
Зазвичай звіт не перевищує в обсязі 10 сторінок друкованого тексту і залежно від характеру практики бере відлік від 3-4 сторінки.
У студентів-п'ятикурсників, крім біганини і клопоту з дипломним проектом, існує ще одна проблема - написання звіту про переддипломної практики. Між дипломом та переддипломної практикою є прямий зв'язок: мається на увазі, що під час стажування будуть зібрані знання для написання практичної частини вашої заключного праці.
Інструкція
1
Переддипломна практика передбачає застосування теоретичних знань, отриманих в ході навчального процесу, на практиці, а також збір додаткової інформації, необхідної для написання диплома. Студента на переддипломну практику направляють від навчального закладу - місце проходження він може вибрати з наданого списку організацій і підприємств.
2
Ваш керівник практики ставить перед вами певні цілі і завдання, а також дає завдання, які ви повинні виконати в процесі проходження стажування. Всі вони неодмінним чином повинні бути відображені у звіті про проходження переддипломної практики.
3
Звіт - це не тільки аналітична частина, виконана вами у вигляді своєрідної курсової роботи. Це і щоденник про проходження практики, в якому студент-випускник повинен коротко описувати кожен день стажування та обсяг виконаної роботи на підприємстві; характеристика з місця практики, а також відгук керівника, в якому зазначаються ваші позитивні і негативні якості і рекомендації щодо подальшого працевлаштування.
4
Сам звіт повинен складатися з трьох основних частин: - Введення, в якому студент повинен розповісти коротку історію розвитку компанії, цілі, завдання, які вона переслідує, здійснюючи свою діяльність, методи роботи.- Основна частина, в якій йдеться про виконану роботу. Вона може бути розбита на кілька глав залежно від того, в яких структурних підрозділах організації ви встигли пройти стажіровку.- Заключна частина, в якій студент виділяє плюси і мінуси організації роботи, вносить свої пропозиції щодо вдосконалення робочого процесу, робить прогнози, пов'язані з подальшим розвитком і функціонуванням організації, в якій він проходив переддипломну практику.
5
Звіт може бути доповнений різними таблицями, блок-схемами, документами, отриманими під час стажування, які оформляються як додаток.