Як одягатися на хрещення. у чому одягнутися на хрещення дитини.

Хрещення - важливий церковний ритуал, в процесі якого дитина чи доросла людина стає членом Церкви. Важливість такого світлого свята відзначається як у католицькому християнстві, так і в православ'ї. Якщо ви збираєте хрестити свою дитину або бути присутнім на хрещенні в якості хрещеної матері, то вам необхідно одягнутися належним чином. Так як же одягатися, щоб не відчувати себе ніяково в стінах церкви?
Інструкція
1
Збираючись на хрещення, відмовтеся від відкритих кофтинок з вирізом, джинсів і коротких спідниць. Краще всього надіти плаття з довгою спідницею і рукавами до ліктів, або довгу спідницю з кофтою. Колір одягу може бути будь-яким, але ви самі будете себе комфортніше відчувати в наряді скромних відтінків. На голову матері або хрещеною краще пов'язати хустку або шарф, адже відвідувати Храм Господа з непокритою головою недозволено за канонами православ'я.
2
Збираючись на хрестини, відмовтеся від яскравого макіяжу, особливо від помади. Під час ритуалу священик попросить хрещену матір поцілувати хрест, а робити це нафарбованим губами просто недозволено. Крім того, зніміть прикраси (сережки, браслети і так далі), але обов'язково одягніть хрестик. Дуже важливо, щоб у своєму одязі ви відчували себе комфортно, не відволікалися від священного таїнства і не відволікали інших людей.
3
Також дуже важливо подбає про одяг для дитини, якого ви будете хрестити. Дитина повинна бути одягнений в новий одяг, бажано світлих тонів. Під час хрещення священик буде намазувати ніжки і ручки дитини, тому краще їх відразу оголити. Якщо ви хрестіть зовсім маленького немовляти, то його слід обернути в крижма. Крижма- це біла пелюшка або рушник, який набуває перед хрестинами хрещена мати.
4
Якщо хреститися збирається доросла людина, то йому рекомендується одягатися в довгу сорочку або легку сорочку. Таке вбрання можна придбати і безпосередньо до ритуалу в самій церкві. Також не забудьте захопити з собою шльопанці і рушник, щоб витертися після триразового занурення. Сорочку, в якій людина хреститься, прийнято зберігати.
Зверніть увагу
Перед хрещенням прийміть ванну, адже ця процедура повинна відбуватися в тілесній чистоті