Як написати текст на фотографії в Photoshop. Як зробити на фото в фотошопі текст.

Додавання написів на фото допомагає надати художньому образу закінчений вигляд і знаходити нові незвичайні способи демонстрації готових робіт. Завдання розмістити текст на фотографії не покажеться складною, якщо під рукою є такий інструмент як Adobe Photoshop. А розробники цієї програми подбали про те, щоб у вашому розпорядженні були різні засоби для оформлення текст а.
Вам знадобиться
  • Програма Adobe Photoshop. Системні вимоги та повні інструкції з установки програмного забезпечення можна знайти на сайті http://www.adobe.com/ru/products/photoshop/tech-specs.html
Інструкція
1
Відкрийте фотографію в програмі Photoshop. Відкрийте меню "File", виберіть "Open" ("Файл" -> «Відкрити») і відкрийте файл з фотографією.
2
На панелі інструментів клацніть мишею на маленькому подвійному квадратику "Default Foreground and Background Colors" ("Кольори переднього плану і фону за замовчуванням») в нижній частині панелі інструментів, щоб встановити чорний колір переднього плану. Це той колір, яким вам потрібно ввести текст на цьому кроці.
3
На панелі інструментів виберіть інструмент "Horizontal Type" («Горизонтальний введення»). У верхній частині вікна програми з'явиться панель параметрів інструменту. Встановіть необхідні значення. Виберіть шрифт в списку, що відкривається "Font" («Шрифт»). У наведеному прикладі використовувався шрифт "Arial". Виберіть стиль шрифту. У наведеному прикладі використовувався "Regular" («Звичайний»). Введіть розмір шрифту в пунктах в текст овое поле "Size" ("Розмір"). У наведеному прикладі використовувався розмір 30 пунктів. У списку, що "Anti-Aliasing" («Згладжування») виберіть пункт "Crisp" («Чіткий»). Виберіть параметр вирівнювання текст а "Center Text" («Вирівнювання по центру»).
4
Введіть напис, яку ви хочете розмістити на фотографії .Текст автоматично з'являється на новому шарі в лівій верхній області зображення, там, де ви клацнули мишею.
5
Клацніть мишею де-небудь в лівій верхній області вікна ізображенія.Обратіте увагу, що палітра "Layers" («Шари») тепер містить шар з ім'ям "Layer 1" («Шар 1») із позначкою "T" біля імені шару, що вказує, що це текст овий шар.
6
Виберіть інструмент "Move" ("Переміщення") і перетягніть текст , розташувавши його там, де його читання не затруднено.Обратіте увагу, що на палітрі "Layers" («Шари») ім'я шару замінилося на введений вами текст .У наведеному прикладі текст перемістили трохи вправо, де на фотографії світліший фон.
7
Ви можете покращити вигляд написи шляхом додавання спеціальних ефектів з колекції готових і редагованих стилів шару. Відкрийте меню "Layer" ("Шар"). Виберіть пункт "Layer Style" («Стиль шару»). Переконавшись, що активним залишається шар з текст ом, експериментуйте з вашим шаром, встановлюючи різні ефекти. У наведеному прикладі встановлені ефекти "Drop Shadov" ("Тінь"), "Outer Glow" («Зовнішнє світіння») і змінений колір напису за допомогою ефекту "Color Overlay" («Колір»). Значення для кожного ефекту ви можете вибрати самостійно , виділивши його і натиснувши на назві ефекту мишею.
8
Photoshop надає можливість надати написи оригінальний вигляд за рахунок стилізації та деформації текст а.Убедітесь, що шар з текст ом і раніше активний. На панелі інструментів виберіть інструмент "Horizontal Type" («Горизонтальний введення»). У верхній частині вікна програми з'явиться панель параметрів інструменту. Клацніть мишею на кнопці "Create Warped Text" («Створити деформований текст »). Виберете у вікні "Warp Text" потрібний вам стиль і змініть значенія.В наведеному прикладі використовувався стиль "Rize".
9
На панелі параметрів інструмента клацніть на кнопці "Commit Any Сurrent Edits" («Прийняти всі поточні правки»), щоб прийняти вашу правку і відключити режим редактірованія.Откройте меню "File", виберіть "Save" ("Файл »->« Зберегти »).
Припустимо, вам знадобилося написати текст на який-небудь фотографії (зображенні, малюнку). Програма Фотошоп дозволяє створювати будь-які написи на фотографіях, а також коригувати нанесений на фотографію текст : вибрати гарний шрифт і колір для нього, підібрати відповідний розмір, режим і натиск шрифту, а також зробити спотворення текст а чи застосувати потрібний спецефект.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до написання текст а на фотографії, ознайомтеся з тим, як завантажити шрифти в Фотошоп. При цьому потрібно враховувати, що в програмі Фотошоп відображаються тільки ті шрифти, які сумісні з ОС (операційною системою) на вашому комп'ютері і з самою версією програми. Скачайте архів з шрифтами в архівну папку, яку можна попередньо створити на комп'ютері.
2
Вийміть вміст архіву. Для цього клікніть правою кнопкою миші по папці з архівом шрифтів і в меню виберіть пункт «Встановити». Інший варіант: відкрийте папку з шрифтами і виберіть у ній пункт «Встановити».
3
Потім запустіть Фотошоп. Вибрані шрифти, які сумісні з операційною системою комп'ютера і вашою версією програми Фотошоп, відобразяться в пункті «Вибір шрифту» у верхній панелі інструменту «Текст».
4
Відкрийте фото або зображення, на який будете наносити текст овий шар.
5
Щоб ввести напис, потрібно активувати інструмент «Текст» (Type Tool), який знаходиться на панелі інструментів (інший варіант - гаряча клавіша Т). Підведіть курсор до значка інструмента «Текст» і виберіть позицію написання. В даному випадку буде використаний інструмент «Горизонтальний текст ».
6
Вводити текст можна одним із двох способів: - натиснути лівою кнопкою миші на зображення в тому місці, де потрібно зробити напис і надрукувати текст ; - поставити курсор на вільне місце фото і написати текст .
7
Якщо ви вводите текст не в рамці, то він опиняється однієї довгої рядком. Щоб перейти на наступний рядок, потрібно натиснути клавішу Enter. Якщо ж ви пишете напис в рамці, то по досягненні краю рамки текст переноситься на наступний рядок автоматично. Якщо ви не бачите частина текст а, це не означає, що він пропав. Просто розтягніть рамку і побачите текст цілком.
8
Попередньо виділивши текст мишкою, ви можете поекспериментувати з шрифтом, його розміром і кольором та іншими параметрами текст а. Всі ці параметри можна вибрати в панелі інструментів «Текст», яка знаходиться у верхній частині екрана.
9
Зайдіть в пункт вибору шрифту і в меню виберіть шрифт для текст а.
10
Оберіть також відповідний розмір шрифту.
11
Встановіть колір шрифту. Для зміни кольору клікніть мишкою віконце в тій же панелі інструменту і в з'явилася палітрі виберіть потрібний вам колір.
12
Також ви можете змінити вибір режиму/натиску шрифту.
13
Крім того, можна викривити (деформувати) текст за допомогою інструменту деформації.
14
Виберіть цей інструмент і в віконці встановіть потрібний стиль спотворення текст а. Наприклад, «Прапором» або «Хвиля».
15
У тому ж вікні відрегулюйте параметри деформації текст а: наприклад, вигин, спотворення по горизонталі або вертикалі.
16
Щоб спотворити текст ще більше, можна вдобавок застосувати команди: «Редагування» (Edit) -> «Вільне трансформування» (Free Transform). Інший спосіб - комбінація клавіш Cntr + T.
17
Перемістити або зрушити створену напис на фото ви можете за допомогою інструмента "Переміщення" на панелі інструментів.
18
Напис на фото готова.