Як відкрити дитячий розважальний центр. розважальний центр - посадові інструкції.

Зараз багато хто займається бізнесом, який вимагає спеціалізованих знань, має проблеми з дебіторською та кредиторською заборгованістю, проблеми з постачальниками. А хотіли б ви займатися бізнесом, у якого всього цього немає? Є тільки приємний обов'язок - знімати касу. І такий бізнес є - дитячий ігровий комплекс!
Вам знадобиться
  • первинний капітал, приміщення, персонал, обладнання
Інструкція
1
Якщо ви вирішили зайнятися цим бізнесом, для початку треба зареєструвати підприємство і вибрати облікову систему. Найкраще при реєстрації вибрати ВП. Реєстрація не займає багато часу, можна звернутися в спеціалізовану фірму. Вибираючи схему податкового обліку, варто звернути увагу на спрощену систему оподаткування. Сутність оплати податків за спрощеною системою у тому, що єдиний податок замінює сплату цілого ряду податків і становить 6% з доходу підприємства.
2
Найважливішим моментом на шляху створення власного бізнесу є вибір приміщення. Кращим варіантом розташування для дитячого ігрового комплексу буде місце з великою прохідністю дітей. Досвід показав, що батьки, яким не з ким залишити дітей, беруть їх з собою в торгові центри . Дітям нудно і важко виносити шопінг разом з батьками, куди приємніше попустувати в ігровому комплексі разом з однолітками. Торговий центр - хороший варіант, але не єдиний. У невеликих містах або в спальних районах, як правило, інфраструктура не так розвинена, як у центрі, розваг для дітей майже немає. Дитячий ігровий комплекс в такому місці буде центром дитячого відпочинку і розваг.
3
Після вибору приміщення необхідно укласти договір оренди. Як правило, власники торгового центру зацікавлені в тому, щоб у них був дитячий розважальний комплекс, і тому йдуть підприємцям на зустріч, роблячи знижки на оренду. Є й інші способи домовитися з власником приміщення. Наприклад, можна запропонувати йому частину доходів від свого бізнесу. Доведеться ділитися - це мінус, але він буде і допомагати залучати покупців, проводити промоакції, всіляко рекламувати і просувати ваші послуги.
4
Варто впритул зайнятися підбором персоналу. Знайти працівників для цієї сфери бізнесу нескладно: студенти та пенсіонери охоче погоджуються на такий підробіток. Але все ж варто віддати перевагу симпатичним дівчатам з приємним голосом - діти до них більше розташовані. Людини чоловічої статі деякі діти можуть злякатися. Вам знадобиться два співробітника для позмінної роботи. Зарплата у співробітників може бути різною, залежно від вашого міста, але, як правило, ставлять оклад плюс відсотки від виручки для стимуляції працівників у залученні клієнтів. Також вам може знадобитися бухгалтер.
5
Найбільше і головне вкладення - це покупка ігрового устаткування. Також не зайвим буде поставити систему відеоспостереження, щоб відстежувати загальну обстановку і контролювати працівників на касі. Є два формати дитячих розваг - це м'яка ігрова кімната і розважальний комплекс. М'яка кімната обійдеться вам дешевше: 150-200 тисяч, але і прибуток буде з неї менше, ніж з великого ігрового комплексу за мільйон рублів. Для м'якої кімнати і площа потрібна не така велика, як для комплексу. І вікові категорії у двох цих розваг різні: в м'якій кімнаті грають діти від 3 до 6 років, в ігровому ж комплексі - від 4 до 14 років.
Зверніть увагу
Цей бізнес має яскраво виражену сезонність. Влітку діти більше грають на вулиці, так що відкриття комплексу варто відкласти до осені.