Як робити мультфільми на комп'ютері. фігури три д на комп'ютері.

Творіння сучасної мультиплікації подібні твору мистецтва, захоплюватися красою і ідеєю яких хочеться знову і знову. Ще приємніше зробити щось подібне своїми власними руками. Треба визнати, що створення повноцінного мультфільму - це копітка робота великого колективу людей, проте навчитися основним прийомам анімації може будь-хто.
Вам знадобиться
  • Adobe Illustrator, Autodesk 3Ds Max, Autodesk Maya
Інструкція
1
Виберіть програму, в якій ви будете працювати. Залежно від того, що ви хочете отримати на виході, у вас є кілька напрямків, в яких можна почати свій шлях з вивчення анімації. Якщо ви збираєтеся малювати нескладні векторні малюнки, то краще всього підійде Adobe Illustrator. Даная програма, мабуть, є однією з найпростіших для новачків, а ваш намальований чоловічок вже дня через два після вивчення програми зможе зробити свій перший крок.
2
Віддайте свою перевагу Autodesk 3Ds Max, якщо хочете створювати складні анімаційні фігури і надавати їм абсолютно реальний вигляд. Приміром, автоботи для фільму "Трансформери" робилися саме в цій програмі. Програма дозволяє прописати кожен міліметр вашої моделі в повному 3d-просторі. Однак, щоб освоїти дану програму, доведеться повозитися, так як вона в рази складніше попередньої.
3
Зупиніться на Autodesk Maya, щоб створювати величезні мультиплікаційні світи. Як і попередня програма, Майя - це набір інструментів для обробки і дизайну 3d-моделей. Однак налаштована програма на роботу не з одного деталізованої одиницею обробки, а на створення цілісних сцен. Тобто, немає необхідності малювати окремо всі частини сцени, правда, жертвуючи деякою реалістичністю.
4
Залежно від обраної програми підберіть для себе набір навчальних відео та книжок для початкового освоєння програми. Щоб знайти подібні матеріали, введіть в пошуку приблизно наступне "3d max уроки" або "Illustrator для початківців". Якщо вам дозволяє ваше знання англійської мови, ви можете пошукати те ж саме в англомовній частині Інтернету. Знайденої інформації буде незрівнянно більше.
5
Регулярно займайтеся. Робота в подібних редакторах не схожа на їзду на велосипеді, тонкощі програм дуже легко і швидко забуваються, і, щоб згадати, доводиться заново читати книги і переглядати відео. Тому для досягнення хорошого результату не переносите заняття і не давайте собі відпустку. Складіть постійне розклад, і 3-4 рази в тиждень приділіть анімації хоча б годину. І вже через місяць ви будете вражені своїми успіхами.