Як написати працівникові рекомендацію. рекомендація на працівника.

Кожному роботодавцю рано чи пізно доводиться писати рекомендацію на працівника. Це відбувається з різних причин. Такими можуть бути ліквідація організації, або її неспроможність (банкрутство), звільнення працівника за власним бажанням і т.д. Рекомендація являє собою об'єктивний опис про конкретну людину, його знаннях, навичках і уміннях. Її пишуть як від приватної особи, так і від організації.
Інструкція
1
Ви будете писати рекомендацію , так як вам відомі не тільки ділові здібності працівника, але і його особистісні характеристики. У рекомендації відбивайте тільки професійні пізнання працівника, практичні навички. Пишіть рекомендацію на офіційному бланку організації, щоб у безпосереднього роботодавця не виникло сумнівів в її достовірності. Відобразіть в ній повні дані про людину, яка дає рекомендацію (посада, ПІБ, контакти).
2
В рекомендаційному листі напишіть про те, які обов'язки виконував, в якій посаді, з якого і по який час працював у вас дана людина, а також вкажіть, під чиїм керівництвом він знаходився.
3
Відзначте, як ця особа приймає рішення і діє в тих чи інших ситуаціях. Опишіть його взаємини з колективом, участь в якихось проектах, конференціях. Це позитивно позначиться на думці про працівника. Не забудьте написати кілька фраз про причини відходу співробітника з організації.
4
Якщо не знаєте даної людини, краще доручіть написання рекомендації того, під чиїм початком він працював. Оскільки начальник знає його не тільки як працівника, але і як розкрилася в колективі особистість.
5
Наприкінці даного документа вкажіть контактні координати, вони можуть знадобитися у разі необхідності підтвердження інформації. Завірте довіреність печаткою та підписом. Друк на рекомендації краще поставити, оскільки більше вірять документам з печаткою. Пам'ятайте, що рекомендаційний лист краще вмістити на одній сторінці формату А4.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на те, що в рекомендації слід відображати тільки правду про людину, бо прикрашання і перебільшення тих чи інших якостей, здібностей, навичок не зіграє добру службу. Буде краще, якщо роботодавець відразу дізнається правду про працівника або взагалі нічого, а не брехня. Чесність працівника цінуєте, тому це говорить про його успішності та відкритості.