Як нормалізувати пульс. Як нормалізувати прискорений пульс.

Якщо у вас часом з'являється ниючий або колючий біль в серці, швидко накочує втома, ви відчуваєте брак повітря і серцебиття, то, перш за все, варто перевірити ваш пульс . З настанням спеки у багатьох серце починає вчащати, і в такій ситуації дуже важливо знати, як нормалізувати пульс .
Інструкція
1
Для перевірки пульс а необхідно сісти в крісло, покласти перед собою годинник, розслабитися і подумати про щось приємне. Потім потрібно обхопити правою рукою основу лівої кисті, намацати артерію і порахувати удари на хвилину. Нормальний пульс повинен бути в межах 60-80 ударів. Але, якщо ви нарахували більше 80 ударів, це означає, що ваш пульс прискорений.
2
Існує безліч причин, з яких це може відбуватися. В літній час активніше працює щитовидна залоза, надниркові починають викидати в кров підвищені дози адреналіну, а також позначається втома, що накопичилася.
3
Перш за все, варто здатися кардіолога, але бувають ситуації, коли з незначним підвищенням серцебиття цілком можна впоратися дому та нормалізувати пульс самому.
4
Для початку потрібно відкрити вікно, розстебнути пояс і ґудзики на одязі, сісти в зручне крісло або прилягти на ліжко. Потім можна закрити очі і натискати подушечками пальців на очні яблука по 10 секунд. Повторити цю процедуру три рази.
5
Після цього потрібно глибоко вдихнути і затримати дихання, повторити так п'ять разів, трохи перепочити і зробити таку вправу знову.
6
Потім можна прийняти сердечну настойку в кількості 20-40 крапель і таблетку, яка знімає спазми. Такими діями ви зможете нормалізувати пульс десь за 10-15 хвилин.
7
Увечері за годину до сну можна прийняти трав'яну теплу ванну, яка допоможе заспокоїтися і налаштуватися на майбутній сон. Під час прийняття ванни верхня частина тулуба обов'язково повинна знаходитися над водой.Перед сном можете попити серцевого чаю з кореня валеріани або перцевої м'яти.
8
Звичайно, якщо тахікардія у вас трапляється часто, то не потрібно сподіватися на народні кошти. Найкраще звернутися до лікаря для того, щоб виявити справжні причини вашого прискореного серцебиття.