Як зробити букви.

Наочні посібники, до яких відносяться зроблені своїми руками літери, в кілька разів покращують сприйняття дітьми важливої інформації. Навчання за допомогою таких букв можна проводити у вигляді гри, а якщо одна або декілька букв загубляться, ви завжди зможете змайструвати їм заміну.
Вам знадобиться
  • Листи білого паперу, картон, синій і червоний фломастери, клей, кубики, листи фанери, напилок/наждачний папір, пісочне тісто, підручні матеріали
Інструкція
1
Намалюйте букву фломастером на аркуші білого паперу. Якщо це голосна буква, використовуйте червоний колір, якщо згодна - синій. Щоб продовжити термін служби такого посібника, можна наклеїти папір на лист щільного картону.
2
Випиляєте букву зі шматка тонкої фанери. Обточити краю вироби напилком або наждачним папером, щоб дитина не поранився. Покрийте фанерні букви лаком, тоді вони не будуть боятися вологи і прослужать довго.
3
Візьміть аркуш картону, намалюйте на ньому букву простим олівцем. Поверх тонких олівцевих ліній наклейте різнокольорові намистинки, камінчики, черепашки. З цією ж метою можна використовувати гілочки, листочки, пелюстки, капелюшки жолудів та інші природні матеріали.
4
Роздрукуйте великі, чіткі літери на аркуші паперу (білої, жовтої, блакитної або будь-якого іншого світлого відтінку). Візьміть дерев'яні або пластикові кубики і на кожну сторону кубика наклейте по одній букві. На одному кубику букви можуть бути однаковими або різними.
5
Замісити пісочне тісто, розділіть його на безліч невеликих грудочок, скачайте з них тонкі джгутики. На деку, покритому папером для випічки або змащеному олією, сформуйте їх джгутиків букви. Випікайте букви, поки вони не зарум'яняться.
6
Попросіть дитину допомогти вам змайструвати букви. Так ви не тільки захопить малюка новою цікавою справою, але і зможете почати знайомити його з алфавітом вже в процесі виготовлення наочного посібника.
Зверніть увагу
Не використовуйте для виготовлення букв токсичні матеріали. Слідкуйте, щоб у готових букв не було гострих кутів і ріжучих країв, про які маля може поранитися.
Корисна порада
Зробити букви можна з підручного матеріалу, який знайдеться в будь-якому будинку. Це можуть бути шматочки яскравої тканини, шпалер, пінопласту і т.д. Букви можна зв'язати, зшити, виліпити. ... Для того щоб букви вийшли однаковими за розміром, використовуйте трафарет.
Один з найшвидших способів створення напису, стилізованої під золото, полягає в застосуванні до тестового шару градієнтної заливки і рельєфу. Всі ці параметри можна налаштувати в діалоговому вікні стилю шару графічного редактора Photoshop.
Вам знадобиться
  • Програма Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте картинку, поверх якої вам потрібно зробити напис золотим шрифтом або створіть новий документ в режимі RGB опцією New меню File. Увімкніть Paint Bucket Tool і заповніть шар створеного документа будь-яким темним кольором. Цей колір ніяк не вплине на напис, але золоті букви на темному фоні виглядатимуть набагато ефектніше, ніж на світлому або прозорому.
2
Зробіть напис інструментом Horizontal Type Tool. Стиль шару, який ви будете налаштовувати, виглядає природніше на шрифтах з зарубками. Змінити шрифт вже зробленої написи ви зможете, виділивши текст і вибравши новий шрифт із списку під головним меню.
3
Залийте букви відбитим градієнтом від темно-жовтого до світло-жовтому кольору. Для цього застосуйте опцію Gradient Overlay групи Layer style меню Layer. Клікніть по градиентной смузі щоб відкрити вікно налаштувань градієнта. Виділіть крайній лівий кольоровий маркер, клікніть по кольоровому прямокутнику, який з'явився у вікні налаштувань, і виберіть темно-жовтий колір в палітрі, що. Таким же способом встановіть світло-жовтий колір для правого маркера.
4
Для того щоб спростити підбір кольорів для градієнта, відкрийте в Photoshop зображення якого-небудь золотого предмета. Для вибору самого темного кольору в градієнті клікніть по темній ділянці цього предмета. Світлий фрагмент зображення допоможе вам підібрати світлу складову градієнта.
5
В поле Style вікна налаштувань градиентной заливки виберіть пункт Reflected. В результаті у напису мають з'явитися темні краї і світла середина. Якщо верхня і нижня частини букв виявилися світліше середини, поставте галочку в чекбоксі Reverse.
6
Для настройки рельєфу перейдіть на вкладку Bevel and Emboss. Зі списку Style виберіть Inner Bevel, а зі списку Technique - пункт Chisel Hard. Налаштуйте параметр Size таким чином, щоб у букв утворилися гострі грані. Зі списку Gloss contour виберіть пункт Cone, Ring або Ring-double залежно від того, з якою налаштуванням ваш текст буде виглядати найбільш реалістично. Якщо після настройки блиску на написи з'явився шум, поставте галочку в чекбоксі Anti-aliased.
7
Золотий шрифт готовий. При бажанні додайте до букв зовнішнє світіння, перейшовши на вкладку Outer Glow. Параметри Spread і Size відповідають за розмір світіння, а Opacity, як можна здогадатися, за його прозорість. В якості забарвлення світіння можете залишити той колір, який налаштований за замовчуванням.