Як описати свій образ.

Як говорить народне прислів'я, зустрічають по одягу, а проводжають по розуму. Від того, яке перше враження ми зробимо на потенційного роботодавця, дружина, робочий колектив, за великим рахунком, залежить, в якому ключі будуть розвиватися подальші відносини. Не дивлячись на те, що попередню думку про людину часто буває оманливе, емоції відкладаються на несвідомому рівні і змінити надалі їх не так вже просто, практично неможливо.
Інструкція
1
Говоріть правду. По-перше, в будь-якому випадку рано чи пізно вона випливе назовні. По-друге, шанс знайти найбільш підходяще місце роботи або партнера в цьому випадку набагато вище. Ніхто не може бути ніким, крім того, ким він є насправді.
2
Робіть акцент на сильних сторонах своєї особистості, однак це не повинно звучати як хвалебна ода самому собі. Також не слід лізти зі шкіри геть, для того щоб сподобатися. Подання має бути досить стриманим, об'єктивним, близьким до реальності і не позбавленим почуття власної гідності.
3
Не варто занадто багато говорити про свої недоліки, проте не говорити про них теж не можна. Необхідно дотримати тонку грань між визнанням за собою слабкостей, яких не позбавлений кожен з нас, і відкритою критикою, підкресленою невпевненістю в собі.
4
Необхідно говорити про свої прагнення, плани на майбутнє. Людина, позбавлена інтересів, автоматично стає нецікавий. При влаштуванні на роботу можна розповісти, що найближчим часом ви плануєте вивчити англійську мову, освоїти яку-небудь комп'ютерну програму, придбати будь-які інші професійні навички.
Корисна порада
Все добре в міру. Впевненість у собі, помірність, ясне розуміння цілей, які хочете досягти, гранична чесність (але не дурість) - це те, що дозволить вам, обманюючи інших, знайти найкоротший шлях до бажаної мети.