Як чистити миша.

При чищенні миші важливо знати, що внутрішній механізм як оптичної, так і лазерної моделі - це крихкий і складний механізм, взаємодіяти з яким треба дбайливо і поетапно. Дотримуючись кілька простих кроків, ви зможете якісно очистити миша від сала і пилу, не пошкодивши сам механізм.
Вам знадобиться
  • пензлик, пилосос, викрутка.
Інструкція
1
Прочистите usb-провід мишки. Якщо приводом для проведення даних процедур стало ігнорування комп'ютером пристрою, то цілком можливо, що просто-напросто засмітився або usb-вхід на мишці або комп'ютері. Піднесіть шланг від пилососа до перехідника або комп'ютерної панелі, і за допомогою пензлика акуратно вимітайте накопичилася пил в переходнике. Якщо немає бажання підключати до даної процедури пилосос, можна продути механізм самостійно.
2
Викриття кріплення з задньої стінки мишки. Якщо у вас залипають або не реагують деякі кнопки на корпусі мишки, то проблема, швидше за все, в ній самій. Тому насамперед потрібно демонтувати корпус і очистити "нутрощі". Будьте акуратні з шурупчик і болтами, які ви вийняли з мишки. Вони часто губляться, найкраще їх прибрати перед процедурами в невеликий пакетик або просто подалі від місця проведення чистки.
3
Використовуйте ватяні палички для очищення порожнини мишки. Основні епіцентри скупчення бруду вам будуть видні відразу, як тільки ви її розберете. Це прошарку між кнопками, стулки і невеликі щілинки в корпусі, які весь цей час збирали в собі бруд.
4
При необхідності скористайтеся паяльником. Якщо від сильного удару або з інших причин відійшов той чи інший контакт, вам просто потрібно повернути його на місце. Паяльний апарат прекрасно згодиться для цих потреб, однак, якщо його немає, витрачати гроші на це не варто. У більшості випадків вийде дешевше купити нову миша .
Корисна порада
Не сідайте за ПК, не переконавшись в чистоті ваших рук. Це не тільки забезпечить комфорт при роботі, але і дозволить жити вашій техніці набагато дольше.Будьте акуратні при чищенні лазерної мишки. Конструкція лазера в ній, як правило, тендітна, і найменший натиск може пошкодити її функціональність. Оптичні і старіші моделі менш вимогливі до процесу чищення.