Як обмежити швидкість модему. Як обмежити інтернет трафік на usb-модемі.

На сьогоднішній день існує безліч пристроїв модемів. Всі вони забезпечують вихід в інтернет. У них буває різна швидкість , а також різні можливості, і параметри. У користувачів модемів може виникнути така ситуація, коли треба обмежити швидкість трафіку. В цілому можна сказати, що це не важко, проте доведеться зробити деякі налаштування. Є деякі модеми, у яких обмежити швидкість можна, якщо зайти в LAN-порти і виставити потрібну швидкість .
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, програмне забезпечення
Інструкція
1
Відмінна утиліта NetLimiter справляється з цим завданням. Вона допомагає без особливих проблем обмежити швидкість інтернету в будь-якому модемі. Скачайте програму з інтернету. Встановіть NetLimiter на комп'ютер і перезавантажте його. Інсталяція буде виконана. Увімкніть NetLimiter. На панелі управління є параметр «Create Filter». Натиснувши на нього, ви зможете включити налаштування фільтра.
2
Для того щоб обмежити швидкість в модемі, треба додати нове правило для програми, наприклад, браузера. У списку із запропонованими процесами виберіть потрібний вам процес. У правій панелі натисніть на пункт «Add Rule». Далі з'явиться пропозиція про обмеження швидкості або передачі, або прийому трафіку. Зверніться до планувальником, який буде виконувати обмеження за часом.
3
Можете спробувати наступне. Зайдіть в «Пуск» і натисніть вкладку «Виконати». У «Командному рядку» пишіть команду gpedit.msc. Заходьте в «Адміністративні шаблони» і натискаєте «Мережа» і «Диспетчер». Натисніть вкладку «Включено» і виберіть швидкість у відсотках.
4
Допоможе програма TMeter обмежити швидкість . Скачайте і встановіть її на комп'ютер. Запустіть програму, і перед вами відкриється вікно. Зліва ви побачите список всіх можливих дій. Можете звернутися до потрібного вам пункту. Зайдіть для цього в «Лічильники фільтрації» або в «URL фільтрацію». Виконайте там необхідні налаштування.
5
Скачайте та встановіть програму NetPolice Lite. Це відмінна утиліта, яка забезпечує обмеження швидкості інтернету. Для здійснення даної операції треба просто включите фільтр. Щоб його включити, треба в наданому вікні ввести необхідний пароль. Аналогічно можна і відключити фільтрацію. На панелі інструментів буде присутній індикатор, який показує, включений фільтр або відключений.