Як лікувати вірус грипу.

Грип - це серйозне захворювання, що викликається вірусом і розповсюджується повітряно-крапельним шляхом. Існує кілька різновидів вірусу грипу, але хвороба у всіх випадках протікає приблизно однаково, незалежно від того, який тип вірусу вас вразив. Грип супроводжується жаром, болем у горлі, нежиттю і болісним кашлем. Він страшний не стільки важкістю перебігу, скільки можливими ускладненнями в разі неправильного лікування.
Інструкція
1
Пийте більше теплих напоїв, що містять вітамін С. Виберіть той, що вам до смаку: чай з лимоном, настій шипшини, брусничний або журавлинний морс. Головне, щоб добове споживання рідини було не менше двох літрів. Можна урізноманітнити питво лужними мінеральними водами, вони добре відновлюють водно-сольовий баланс.
2
Збивайте високу температуру жарознижувальними препаратами або народними засобами. З ліків підійдуть парацетамол, ібупрофен, аспірин. А з народних методів - мед і малинове варення.
3
Закопуйте в ніс судинозвужувальні препарати. Вони допоможуть полегшити дихання, тим самим, поліпшивши ваше самопочуття. У разі сильного набряку слизових оболонок можна прийняти супрастин або будь-яке інше антигістамінний засіб.
4
Приймайте протикашльові ліки. Якщо ви більше довіряєте традиційній медицині, то підійдуть бромгексин або амбробене. Якщо віддаєте перевагу лікуватися травами, пийте корінь солодки, відвар із соснових бруньок або грудної збір.
5
Проконсультуйтеся з лікарем з приводу доцільності прийому противірусних засобів, таких як: ремантадин, арбідол або препарати інтерферону. У разі важкого перебігу хвороби вони допомагають боротися з вірусом вашому ослабленому організму.
6
Дотримуйтесь постільний режим. Ніякі ліки не будуть ефективні, якщо ви продовжуєте ходити на роботу і займатися повсякденними справами. Ви не тільки завдаєте шкоди собі, ризикуючи заробити ускладнення, а й уявляєте небезпеку для оточуючих, поширюючи вірус і підвищуючи ризик розвитку епідемії.
Зверніть увагу
Антибіотики неефективні при лікуванні грипу, так як вони створені для боротьби з бактеріями, а не з вірусами. Дана група засобів призначається лікарем тільки у випадку розвитку ускладнень і приєднання бактеріальної інфекції.