Як оформити фотоальбом.

Розробники новітніх технологій намагаються полегшити життя винаходом приладів, придатних в побуті. Плівкові фотоапарати практично замінені цифровими, фотографії тепер зберігаються в папках комп'ютера. Але пам'ятні події (ювілеї, корпоративні свята, весілля тощо) переважніше переглядати в фотоальбомах , до оформлення яких застосовано творчий підхід.
Інструкція
1
Перегляньте фотографії та визначте їх розмір. Для однакових за розміром фото придбайте фотоальбом з готовими відділами для фотокарток. Якщо за розміром вони відрізняються, купіть фотоальбом, відповідний більшого розміру фото, без відділень. Краще, якщо аркуші будуть з клейкою основою і плівкою, і закріплюються на металеві кільця.
2
Визначтеся, в якій формі ви представите фотоальбом. Для ювілейного альбому це можуть бути календарні місяці, вагони поїзда, призначені для різних моментів з життя іменинника.
3
Придумайте оформлення обкладинки фотоальбому. Використовуйте свої вміння і підручні засоби. Припустимо, ви вирішили присвятити альбом першому році життя дитини. Зробіть красиву напис з фольги, обв'яжіть гачком всю обкладинку, приклейте об'ємні аплікації дитячих іграшок і т.п. Все це робіть в міру, оскільки зовнішній вигляд фотоальбому не повинен розходитися з очікуваннями при подальшому перегляді.
4
Відберіть найбільш вдалі й цікаві фотографії. Розкладіть їх у хронологічному порядку. Для весільного альбому фотографії почнуться з підготовки нареченої до торжества, далі піде її викуп, церемонія в РАГСі, торжество в ресторані.
5
Першу сторінку присвятіть винуватцю (або винуватцям) альбому. Додайте фото ювіляра, дитини, нареченого і нареченої і т.д., а далі - відповідно до розвитку дії.
6
Добре, якщо в альбомі вже є підписи до фотографій. Якщо вони відсутні, проявіть фантазію. Тут ви можете написати побажання, відзначити конкретний момент на зображенні, скласти вірші, вклеїти витримки із сценаріїв, підібрати анекдоти і т.д. За бажанням зробіть сторінки більш барвистими, використовуючи фотошоп і все той же підручний матеріал.
7
Урізноманітніть фотографії предметами, що відносяться до події. У дитячий альбом про перші роки життя дитини можна покласти бирочку з пологового будинку, у весільний - який-небудь предмет з викупу нареченої, в ювілейний - сценарій і т.д.
У кожного з нас є близькі люди, яких хочеться привітати з днем народження, а тим більше з ювілеєм, особливо тепло, зворушливо і разом з тим оригінально. Спробуйте зробити для ювіляра незабутній подарунок, який розповість історію про нього, відобразить найпрекрасніші моменти його життя у вигляді фотографій, пам'ятних дрібниць, малюнків. А допоможе це зробити фотоальбом в стилі скрапбукінг.
Інструкція
1
Попередньо ознайомтеся з технікою скрапбукінгу і прикладами дизайнерських робіт на спеціалізованих сайтах, таких як http://www.scrapbookshop.ru/або http://scrap-info.ru/.
2
Придбайте альбом з щільними листами, куди ви будете вклеювати фотографії та декоративні елементи. Можна альбом виготовити самостійно з щільного картону. Альбоми та заготовки для альбомів продаються в багатьох інтернет-магазинах канцтоварів. Перед покупкою складіть список вимог (стиль, колір, дизайн, розмір). Як правило, для скрапбукінгу купуються альбоми розмірами 30х30 см або формату А4. Альбоми розрізняються по виду: на гвинтах, на кільцях, книжка, на спіралі, на скріпках. Всередину кріпляться 30-35 протекторів або файли для зберігання сторінок. У кожен протектор вкладені дві щільних сторінки-основи.
3
Красиво оформіть титульний лист альбому. Головне - проявіть фантазію! Титульний аркуш повинен відображати ідею фотоальбом а, поєднуватися за колірною гамою з іншими листами, не бути перевантаженим і красиво виглядати.
4
Кожен наступний лист або кілька аркушів альбому можуть охоплювати певний етап з життя: дитинство, юність, весілля, народження дитини. Якщо ювіляр - фронтовик або учасник бойових дій, обов'язково використовуйте фотографії тих лет.Прікрепіте фотографію або кілька фотографій у вигляді колажу. Прикрасьте за допомогою декоративного паперу, прикрас у вигляді стрічок, засушених квітів, бусін.Добавьте невеликі штучки, які допоможуть відтворити спогади, наприклад, черепашку, привезену з відпустки, вирізку з газети, малюнок ребенка.Еслі людина, для якої ви створюєте подарунок, займається рукоділлям, наприклад, вишивкою, в'язанням, бісероплетінням, доречно буде внести частинку його хобі в оформлення альбому.
5
Додайте підписи до фотографій, не скупіться на імена зображених на них людей і дати. Використовуйте заголовки до сторінкам альбому. Текст можна красиво оформити за допомогою графічного редактора на комп'ютері і роздрукувати на кольоровому принтері, можна написати від руки або купити силіконові прозорі штампи з декоративними шріфтамі.Создайте окрему гостьову сторінку для відгуків та підписів рідних і друзів, хто буде переглядати фотоархів юбіляра.Будьте впевнені - ваш подарунок не залишиться непоміченим, його захочеться дивитися знову і знову!
Зверніть увагу
Для декорування фотоальбому в стилі скрапбукінг можна придбати такі товари, як спеціальні набори паперу, стрічок, об'ємних наклейок, бордюрів та багато іншого.
Корисна порада
Річ, зроблена своїми руками, безцінна! Не будьте занадто суворі до себе при оформленні фотоальбому.