Як побудувати будинок дешево і швидко.

Щоб споруда будинку вийшла вам недорого, доведеться будувати самому або стежити за процесом будівництва досить пильно. Деякі люди не можуть цього здійснити з огляду на те, що одним не вистачає сил і енергії, а іншим - просто не вистачає часу.
Інструкція
1
Недорогий будинок можна звести за умови, що ви оберете такий проект, в якому будуть розбиратися не тільки люди, що допомагають вам у його будівництві, але і ви самі. Слід правильно вибрати матеріали: наприклад для стін краще підбирати відповідно до воздействующей на них навколишнім середовищем. Іноді дешевше дерево, іноді бетон, а в деяких районах і з цегли. При їх зведенні необхідно врахувати нинішні норми по товщині стін. І якщо зводити цегляні стіни, треба знати, що на це потрібні великі витрати сил, цегли, цементу і виконати це самому буде досить важко.
2
Погнавшись за дешевизною, існує ймовірність придбати досить неякісні матеріали, тому слід стежити за цим особливо тщательно.В метою економії можна скоротити ширину будинку , прибрати деякі стіни всередині, наприклад, між залом і кухнею . Зробити покрівлю двосхилим і зменшити товщину стін на пару сантіметров.Прі використанні сучасних будівельних матеріалів та інструментів можна займатися будівництвом самостійно.
3
Досить швидкий і порівняно дешевий варіант побудови будинку - це споруда з використанням блоків з пінополістиролу. У цих блоках є порожнини, в які заливають цемент при зведенні стін з цих блоків. Будинок, побудований з використанням таких матеріалів, зберігає тепло навіть краще ніж із цегли, що досить відчутно знизить витрати на опалення. Пінополістирол - матеріал досить нешкідливий, його використання допускається навіть для контакту з їжею, тому небезпеки його використання немає.
4
Будувати будинку з пінобетону переважніше на залізобетонних плитах щоб уникнути деформації блоків. Після побудови доведеться сумлінно стежити за будинком, протоплювати його, так як пінобетонні блоки можуть просочитися вологою і під час холодів можлива поява тріщин.
5
Заощадження коштів при будівництві такого житла порівняно з будинком, побудованим з використанням цегли, буде досягнуто завдяки зменшенню робіт з підготовки фундаменту, вантажно-розвантажувальних робіт і цін на матеріали.
Зверніть увагу
Як побудувати будинок дешево: будівництво приватного будинку за смішні гроші. Як побудувати будинок дешево? 28.04.2010 | Автор: Перевірений Прораб. Ось вже протягом півроку, йдучи з роботи, додому мені представлялася можливість бачити будівництво будинку, його розвиток у часі. Знаєте, бувають такі картинки де, приміром, квітка, спочатку у вигляді маленького паростка з'являється з-під землі, потім виростає стебло, і врешті з'являється гарний бутон.
Корисна порада
Як би ми не прагнули жити по-європейськи, просто побудувати в Росії будинок з німецької або голландському проекту навряд чи буде доцільно ... Північ Росії має певні особливості клімату, що роблять істотний, якщо не визначальний Низькі зимові температури негативно позначаються на комфортності житла. Тільки за рахунок раціонального планування й об'ємного рішення можна зробити будинок тепліше і ефективніше. Найпростішим способом зниження тепловтрат є скорочення периметру зовнішніх стін.