Як скласти блок-схему. Як скласти алгоритм блок схему.

Блок-схема - тип схеми, який описує процеси і алгоритми, зображуючи їх у вигляді блоків, що мають різну форму і з'єднаних стрілками. Вона використовується для того, щоб показати послідовність етапів виконання роботи, а також те, які групи в ній беруть участь. Щоб скласти блок-схему, використовуються геометричні фігури, кожна з яких передбачає свій тип дії і представлена у вигляді блочного символу. Ось основні з них.
Інструкція
1
Пуск-зупинка (термінатор) - елемент, що відображає вхід або вихід із зовнішнього середовища. Найчастіше використовується на початку і кінці програми.
2
Процес - символ, що відображає виконання операції (однієї або декількох), яка призводить: а) до зміни форми, значення або розміщення інформації; б) до визначення, за яким напрямком потоку потрібно рухатися.
3
Рішення - елемент, що показує функцію або рішення перемикального типу, яка має один вхід і два (або більше) альтернативних виходу. Після обчислення умов, які визначені всередині цього символу, може бути вибраний тільки один з виходів.
4
Зумовлений процес - символ, що відображає виконання процесу, визначеного в іншому місці схеми. Може складатися з однієї або декількох операцій.
5
Дані (ввід-вивід) - елемент, що показує перетворення даних в певну форму, яка придатна для обробки (введення) або для опису підсумків обробки (висновок).
6
Кордон циклу - символ, що складається з двох елементів. Операції, які виконуються всередині циклу (його початок і кінець), розміщуються між цими елементами.
7
З'єднувач - символ для відображення входу в частину схеми і входу з іншої частини цієї ж схеми. Застосовується, коли необхідно обірвати лінію, а потім почати складання блок-схеми в іншому місці.
8
Коментар - елемент, що використовується для більш об'ємного опису якогось кроку, процесу чи ряду процесів.