Як позбутися запаху оцту. на полас пролили оцет що робити.

Оцет і оцтова кислота часто використовуються в побуті для консервації та чищення різних предметів, але їх запах не завжди буває приємний, особливо якщо він потрапив на дорогі вам речі. Видалити його можна за допомогою наступної інструкції.
Інструкція
1
Провітріть квартиру. Оцет випаровується, тому повинен вивітритися сам. Займе це від декількох годин до декількох діб (залежно від того, що сталося).
2
Поперіть одяг з порошком, якщо оцет ви пролили на одяг. Якщо річ дешева або стара, просто її викиньте.
3
Протріть взуття нашатирним спиртом, якщо оцет якимось чином потрапив у ваші улюблені черевики.
4
Помийте кухонний посуд в сильно підсоленій гарячій воді (якщо запах оцту видає посуд) Використовуються сорбент-очищувач для поглинання запахів у вашому холодильнику, якщо запах оцту виявився там. Добре вбирає запахи сода.
5
Приготуйте наступний розчин: на відро води - одну столову ложку нашатирного спирту і дві столові ложки прального порошку для синтетичних або вовняних тканин. Розчин використовується для протирання килимів.
6
Протріть ваш килим за допомогою вологої ганчірки, змоченою в такому розчині, потім - сухою ганчіркою, дайте добре просохнути. Простежте, щоб не промокла основа килима.
7
Зверніться до лікаря, якщо запах оцту у вас йде з рота. Це симптом серйозного отруєння. А ще може свідчити про підвищений виділенні шлункової кислоти, що часто призводить до гастріту.Імейте, однак, на увазі, що сам оцет прекрасний поглинач неприємного запаху і дезінфектор. Завжди майте під рукою пульверизатор з п'ятивідсотковим оцтом і обробляйте їм поверхні столів, обробні дошки, мочалки і т.д. Не обов'язково його після цього змивати, можна навіть оброблену оцтом поверхню залишити на ніч. Різкий оцтовий запах повинен зникнути за кілька годин.
8
Виміряйте за допомогою глюкометра свій рівень глюкози. Якщо оцтом пахне від вас самого, можливо, у вас цукровий діабет. Біохімічний аналіз крові все одно здати рекомендується.
9
Зверніться до психотерапевта або невролога, якщо ви всюди відчуваєте запах оцту , а ніхто, крім вас, його більше не відчуває. Це може бути симптомом всього, чого завгодно, починаючи психоемоційними порушеннями і закінчуючи серйозною патологією.
Корисна порада
Будьте гранично обережні при використанні оцту і оцтової кислоти