Як лікувати отруєння шлунка.

Від отруєння шлунка , на жаль, не застрахований ніхто. Як би ви не були обережні, завжди є небезпека того, що в їжу можуть потрапити зіпсовані або недоброякісні продукти, куплені у недобросовісних продавців. Характерною ознакою харчового отруєння шлунка є погане загальне самопочуття, нудота, блювота, пронос, які часто супроводжуються підвищенням температури.
Інструкція
1
При перших ознаках харчового отруєння, які проявляються години через 3-4 після прийому неякісного продукту, вам необхідно зупинити інтоксикацію організму і вивести з шлунка його залишки. Для цього зробіть промивання. Розчиніть в 1,5-2 літрах кип'яченої теплої води перманганат калію до отримання слабо забарвленого розчину або соду 1-1,5 чайних ложки. Воду можна просто підсолити. Випийте весь обсяг рідини за один прийом і викличте блювоту, засунувши глибше в глотку два пальці. Повторіть процедуру ще раз або два.
2
Щоб остаточно вивести речовини, що викликали отруєння, прийміть сорбенти. Найдоступнішим і популярним для цих випадків є активоване вугілля. Якщо є, прийміть "ентерополісорб", "Смекту".
3
Щоб купірувати дія токсинів і затримати їх всмоктування, прийміть збитий яєчний білок або білкову воду. Це обволікаюче стінки шлунка речовина. Для цього розведіть в 1 літрі теплої води 2-3 яєчних білка. Дітям при отруєнні давайте велика кількість молока, молочну сироватку, киселі.
4
Харчові отруєння дуже небезпечні, особливо, отруєння грибами. Обов'язково зробіть клізму з ромашки. Заваріть столову ложку сухих суцвіть ромашки лікарської на 0,5 літрів води і промийте кишечник.
5
Щоб запобігти зневоднення організму, пийте постійно через кожні 10-15 хвилин будь-яку рідину - негазовану мінеральну воду, міцний чай, відвари трав. В аптеці купите спеціальні солі, з яких зробіть фізіологічні розчини: "Гастроліт", "Глюкосолан" або "Регідрон". Вони допоможуть відновити водно-сольовий баланс.
6
Після промивання шлунка і кишечника, лягайте в ліжко. Якщо є температура - робіть обтирання губкою, змоченою в розчині оцту. При больових відчуттях покладіть гарячу грілку на область нирок. Можете зробити теплу ванну, після якої добре закутавшись.
7
Коли симптоми отруєння пройдуть і шлунок заспокоїться, дотримуйтеся ще деякий час дієти - їжте курячий бульйон і рідкі слизові каші, пийте міцний чай і киселі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WjEQLy1mF5c
Зверніть увагу
При сильному отруєнні і підвищеній температурі викличте лікаря!