Як приготувати опару. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Хто ж з нас не любить здобні пироги, рум'яні булочки чи пиріжки з різними начинками! І так хочеться іноді побалувати такий куховарство своїх домашніх. Але як бути, якщо у вас не виходять пироги, як у бабусі? Не впадайте у відчай, вся справа в правильно приготовленої опарі, яка і є запорукою хорошої випічки.
Інструкція
1
За старих часів у кожної господині був свій секрет при приготуванні опари. Деякі замішували тісто тільки ввечері або при місячному світлі, інші ставили опару тільки біля криниці чи біля річки. Хоча зараз такі обряди вже в минулому, проте, при приготуванні опари необхідно дотримати деякі правила.
2
Для опари вам потрібно тепла вода або молоко, дріжджі, борошно і цукор. Дріжджі мають бути свіжими. Зазвичай на кілограм борошна беруть не менше 35 і не більше 50 грамів дріжджів.
3
Розведіть в одній склянці води або молока дріжджі, додайте чайну ложку цукру, гарненько перемішайте і поставте на півгодини в тепле місце.
4
Приготуйте посуд для замішування опари. Найкраще для цього підійде емальована або дерев'яна посудина.
5
Підігрійте воду або молоко приблизно до 30 градусів.
6
Розведіть у воді дріжджі і додайте половину борошна, приготовленої для замішування.
7
Посуд з опару закрийте серветкою або рушником і поставте в тепле місце для бродіння. Час бродіння опари залежатиме від густоти замісу, якості борошна та кількості дріжджів, а також температури повітря. Якщо опара піднімається занадто швидко, її необхідно розмішати і перемістити в менш тепле місце.
8
При дотриманні всіх цих правил, опара у вас швидко дозріє. Вона повинна збільшитися в обсязі майже в два рази і її поверхня повинна покритися пухирцями. Саме ці бульбашки і є ознакою того, що опара готова. Як тільки вона почне осідати, слід замішувати тісто.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mzHqooxsIVY
Зверніть увагу
«Правильна» опара по виду нагадує сметану.Дрожжі іноді заміняють пивом або трохи заграв сметаною.
Корисна порада
Перед замешиванием тесту, обов'язково просійте борошно - це збагатить її киснем і додасть тесту пишность.Заводя опару, потрібно всипати НЕ борошно в тісто, а навпаки, воду заливати в муку. Це дозволить уникнути грудок.