Як роздрукувати цінник. Як в ворде зробити цінник квітів.

Цінник - це маленька презентація пропонованого покупцеві товару. Його основна мета - привернути увагу споживача і дати інформацію про товар, його виробника, основні властивості і ціною. Щоб отримати готовий до своєї роботи цінник, потрібно дотримуватися деяких правил, які наведені нижче.
Інструкція
1
На цінниках різних видів товарів, продовольчих і непродовольчих, повинна бути відповідна інформація. Якщо ви готуєте до друку цінник для продовольчих товарів, не забудьте в ньому вказати такі дані: • для вагових товарів - це найменування товару, сорт, ціну за кілограм або сто грамів, залежно від маси фасування; • для товарів, які продаються на розлив - найменування товару, ціну за одиницю ємності або схилу; • для штучних товарів та напоїв, розфасованих підприємствами-виробниками в пляшки, банки, коробки, пакети і т.п., - найменування товару, ємність або вага, ціну за фасовку.
2
При складанні інформації для цінника на продовольчі товари слід звернути увагу покупця на: • найменування товару, сорт, ціну за кілограм, літр або штуку; • для дрібних штучних товарів (парфумерія, галантерея тощо) - найменування товару, виробника і ціну.
3
Важливе значення при підготовці цінника мають його колір, шрифт і форма. При виборі цих складових в першу чергу потрібно пам'ятати про головне: • інформація про товар на ціннику повинна бути чіткою і добре видна покупцю, тобто при виборі шрифту треба зупинитися на більш чіткому варіанті; • групи однорідних товарів повинні мати єдиний формат і колір цінників, наприклад: молочні товари - зелений; продукти моря - блакитний; предмети з кераміки - коричневий; непродовольчі товари - помаранчевий, яскраво-синій, червоний; • цінники простих геометричних форм легше сприймаються і запам'ятовуються покупцями у порівнянні зі складними і незвичними.
4
Роздрукувати цінник квадратної або прямокутної форми не складе особливих труднощів навіть у програмі Microsoft Word. Визначившись з його розмірами, робите на сторінці, зручною для вас орієнтації, звичайну таблицю з осередками відповідного формату. В першу комірку вводите продуманий заздалегідь текст, який відповідає вищевикладеним вимогам. При необхідності вставляєте картинку. Копіюєте вміст цього осередку, вставляєте в інші, зберігаєте і виводите на друк. На ваш розсуд можна скористатися й іншими програмами, які в великій кількості доступні для скачування в інтернеті.
5
Кінцевим етапом виготовлення цінника буде завірення його підписом матеріально-відповідальної чи посадової особи, в чиї обов'язки входить дана функція. На ціннику також відображаються реквізити магазину, які повинні бути нанесені чітко і без виправлень штампом або чорнилом.
Цінник це своєрідна реклама товару, який виставляється на реалізацію. Його головне призначення, залучити до себе увагу покупця і ознайомити його з інформацією про товар, виробника, компонентах і вартості. Сьогодні до ціннику є певні вимоги, пов'язані з його правильним оформленням.
Інструкція
1
Заповнюйте правильно. Цінники на всі види реалізованих товарів, обов'язково повинні містити відповідну інформацію про якість товару. При підготовці цінника харчових продуктів до друку вкажіть такі дані: Для товарів на вагу - сорт, ціна за одиницю ваги (500 гр, кілограм), в завісімотсі від расфасовкіДля товарів, які пропонуються в розлив - ціну за одиницю об'ема.Для штучних товарів та напоїв , упакованих виробниками - об'єм або вага, ціна за упаковку або пляшку. Найменування товару і термін його придатності, це обов'язкова інформація для всіх видів харчової продукції.
2
Напишіть і для товарів, що не вживаються в їжу, а зокрема парфумерних або галантерейних виробів, а також одягу в ціннику найменування товару, виробника і вартість.
3
Зверніть особливу увагу на його форму, шрифт і колір. Виберіть чіткий шрифт, щоб інформація про товар була добре видна споживачеві і він зміг виділити важливі для себе аспекти. Колір прямо пропорційно впливає на привабливість товару, підкресліть специфіку наступними кольорами: зелений - для кисломолочної продукції, блакитний-для море продуктів, коричневий - для виробів з кераміки та синій, червоний або помаранчевий для побутових або трикотажних товарів.
4
Виберіть форму цінника, але пам'ятайте, що квадратні або прямокутні легко сприймаються споживачами. Форма не повинна обмежувати заповнення цінника інформацією.
5
Підготуйте цінники до друку в програмі Microsoft Word. Для початку визначтеся з розмірами. Зробіть на сторіночці звичайну таблицю з осередками потрібного формату. Введіть в першу комірку текст з відповідною інформацією. Потім скопіюйте готовий цінник в наступні клітинки. Збережіть готову сторінку і виведіть на принтер. Можете друкувати цінники в будь-який інший зручній для вас програмі.
6
Запевніть цінники підписом матеріально - відповідальної особи. Вкажіть на ціннику реквізити магазину і дату оформлення цінника. Ця інформація не повинна мати виправлень чорнилом або фарбою.