Як намалювати лижі.

Початківець художник, пристрасно бажаючий осягнути науку малювання, повинен багато тренуватися в зображенні однотипних предметів, щоб оволодіти певними навичками та техніками. Починати треба з невеликих фігур і предметів і коли ви вже навчилися малювати куля, еліпс, цегла і конус, практикуйте ускладнені завдання. Щоб зробити процес трохи веселіше, пропонуємо вам розслабитися і намалювати ... лижі .
Інструкція
1
Малювати лижі - дуже корисне заняття. Тут ви потреніруете застосування перспективи і точок схода.Начінайте малювати лижі з зведення основи, якою вам послужить наш старий друг цегла або коробка, як вам більше подобається. Намалюйте цей об'ємний предмет так, як ніби ви дивитеся на нього під кутом - зверху і збоку одночасно. Висота передньої сторони повинна відповідати висоті лиж від основи до вершини загнутого носа. А бічна сторона - це довжина лижі . Знайдіть точку сходу. Проведіть вертикальну лінію, яка відповідає вашому рівню очей. Продовжіть допоміжні лінії від основних сторін цегли в одну точку. Ви визначили точку сходу, тримайтеся за неї.
2
Переходьте до підгонці вашого цегли під висоту підстави лижі . Спираючись на точку сходу, прокреслите допоміжну лінію, яка визначить товщину підстави лижі ни. Тепер, використовуючи верхню площину цегли, визначте ширину основи предмета вашого малювання. Скоректуйте кути вашого цегли і ні в якому разі не забувайте про перспективу і сході ліній.
3
Відштовхуючись від отриманого підстави, переходите до промальовуванні загнутого носа лижі . Для цього на передній стороні цегли прорисуйте допоміжний прямокутник, в якому ви займетеся верхньою частиною вашого об'єкта. Ширина прямокутника повинна бути тієї ж ширини, що і ширина підстави. Продовжіть ці лінії і повідрубуйте їх горизонтальної напрямної, відповідній висоті. Закруглите краю в зоні переходу в піднесення. Прокреслите вигнуту лінію в нижній частині і увігнуту у верхній. Приберіть стирчить кут цегли. Продовжіть допоміжну лінію зі звуженням в підняту область лижі .
4
Загострити напрямні вістря лижі за допомогою косих ліній. Зробіть верхівку природно притупленої. Використовуйте вертикальну напрямну. Ви практично намалювали лижі . Вам залишилося тільки підігнати деталі, округлити стики і затерти лінії сходу і позначити ребра. Це чисто косметична робота, яка вам під силу.