Як намалювати конус.

Все художники починають з малювання абсолютно непоказних примітивних фігур. Навіщо? Здавалося б, що може бути цікавого в кулі з тінню, наприклад. А ви спробуйте намалювати це і зрозумієте - не так-то легко намалювати цю кулю, та ще з тінню. Малювання геометричних фігур - це ні що інше, як вивчення та закріплення таких основ, як перспектива і крапка сходу. Давайте відшліфуємо свої знання або отримаємо нові, малюючи конус .
Інструкція
1
Головне в малюванні - це проекція задуманого об'єкта та подання його в геометричних фігурах. Так простіше набити руку. Тому для вас конус почнеться з циліндра. Почніть малювати найпростіший - стоячий конус . Отже, малюйте прямокутну площину, вид збоку, яка послужить основою під еліпс циліндра. Накресліть від кутів вертикальні направляючі і обріжте їх горизонтальними лінями, паралельними основі. Ви отримали коробку, що стоїть на меншому підставі. Накресліть лінію очей і позначте точку сходу. Для цього продовжите всі горизонтальні лінії в одну точку. Не забирайте цю розмітку аж до кінцевих декоративних заходів.
2
Починайте приводити основу вашої коробки в округлу форму. Рівно по центру підстави прокреслите дві діагоналі. Від центру проведіть вертикальну направляючу до верхньої межі. Це буде лінія центру конус а. Тепер зріжте краю основи, провівши вигнуті лінії, з'єднуючи точки дотику діаметрів зі сторонами основи. У вас має вийти круг або еліпс, все залежить від обраного вами ракурсу і довжини сторін підстави. Те ж саме виконайте з верхньої основою. Ви подужали техніку малювання циліндра. Але ми продовжуємо, і ви починаєте перетворювати циліндр в конус .
3
Проведіть дві косі лінії від двох протилежних сторін підстави до точки вертикального центру, який ви позначили на верхньому еліпсі (колі) циліндра. Ви позначили межі конус а і можете сміливо прибирати залишки циліндра.
4
Чи не збивайтеся з точки сходу на протязі всієї роботи і активно використовуйте напрямні. Вони запорука вашого успіху. Зітріть всі допоміжні лінії, коли ви вже намалювали конус . Додайте тінь, використовуючи легку нерівномірну штрихування, закріплюючи правила розстановки тіней.
5
Не соромтеся відточувати свою майстерність, малюючи ці геометричні фігури. Не можна навчитися читати, не знаючи алфавіт. Так і ви не намалюєте шедевр без шліфовки технік на конус ах.