Як накачати прес до літа.

Мати спортивний вид в наш час автомобілів та ліфтів не так просто. Навіть у разі регулярних походів в спортзал найчастіше вигляд псує виступаючий животик. Зазвичай ми миримося з цим недоліком, але тільки не влітку, коли приходить час оголювати торс. Відчуваючи наближення теплої пори року, багато хто починає судорожно думати, як накачати прес . Зробити це швидко можливо, потрібно лише укріпити м'язи за допомогою вправ, а також спалити жир і переглянути свій раціон, який привів до утворення надлишків в районі живота.
Інструкція
1
Отже, налаштовуємося на щоденне виконання комплексу вправ. Ось перше з них. Ляжте на спину, руки схрестіть на грудях, а ноги і голову із плечима трохи підніміть. Потім зігніть коліна і постарайтеся ближче наблизити голову із плечима до ніг, не відриваючи спину від підлоги. Поверніться у вихідне положення.
2
Ляжте на підлогу на живіт, поставте ступні ніг під диван чи ліжко, щоб вони трималися (зафіксуйте). Руки закладіть за голову і починайте максимально прогинати спину. При цьому відводите голову назад якнайдалі, а плечі ширше розправляйте.
3
Ляжте на спину, покладіть гомілки на ліжко або диван, руки закладіть за голову. Піднімайте голову і плечі, максимально наближаючи їх до колінах. Уявляйте, що ви - килимок, який скручується - від голови до ніг.
4
Ляжте на спину, руки покладіть поруч з тілом. Підніміть прямі ноги і тягніть їх за голову якнайдалі. Сідниці при цьому теж відривайте від підлоги - задіюючи м'язи, а не різко, одним махом. Поперек повинна бути нерухомою.
5
Подумайте над своїм меню. Потрібно скоротити споживані калорії, відмовитися від солодкого, жирного, борошняного, надмірного вживання солі. Більше пити рідини, є маленькими порціями, але по 5-6 разів на день.
Зверніть увагу
Вправи потрібно робити щодня, повторюючи кожне по 10 разів, щонайменше, одне за іншим. Відпочивати і робити паузи не слід, щонайбільше - одну хвилину, інакше накачати прес швидко не вийде. Займатися треба на голодний шлунок або через 2 години після прийому їжі.
Корисна порада
Навіть перебуваючи в транспорті, на прогулянці, роботі можна сильно напружувати м'язи живота на видиху і якомога довше тримати їх в такому положенні. Навколишні нічого не помітять, а ваш прес отримає додаткове навантаження, жировий прошарок буде зменшуватися.