Як вирівняти хребет. вирівнювання хребта.

Від стану хребта залежить не тільки краса постави, але й здоров'я всього організму. Якщо спостерігається викривлення хребта , необхідно виправити його за допомогою правильно підібраного лікування.
Інструкція
1
Необхідно звернутися до лікаря, який проведе огляд і призначить рентгенологічне дослідження хребта або магнітно-резонансну томографію (МРТ).
2
Після цього лікар зможе сказати, наскільки сильне у вас викривлення і чи є в хребті інші зміни (протрузії, грижі). Після цього можна буде призначити адекватне лікування.
3
Основний терапією при викривленнях є лікувальна фізкультура, яку можна робити в поліклініках або спеціальних центрах лікування хребта . Також можуть бути призначені фізіопроцедури і масаж.
4
Якщо спина болить, вам може бути показана і медикаментозна терапія. Як правило, це протизапальні засоби, а також препарати, що покращують стан кісткової тканини. Можливе призначення мазей і гелів, які також володіють знеболюючим і протизапальним ефектом.
5
Лікарі кажуть, що чим раніше людина починає лікувати хребет, тим краще буде результат. Якщо у вашої дитини є сколіоз, необхідно займатися лікувальною фізкультурою якнайшвидше - це дозволить повністю прибрати викривлення. У дорослих людей хребет вже сформований і повністю прибрати викривлення не вийде, а поліпшити стан хворого допоможе формування м'язового корсету.
6
Людям, які мають проблеми зі спиною, необхідно регулярно проходити курси лікувальної фізкультури, а в проміжках займатися такими видами спорту, як плавання або йога. Це допоможе зміцнити м'язи спини і відчувати себе в тонусі.
7
Якщо у вас серйозне викривлення, лікар може порекомендувати звернутися до мануального терапевта. Поставтеся до вибору фахівця уважно, адже непродумані руху мануальщика можуть зашкодити вашій спині.
8
Існують різні центри, які лікують захворювання хребта . Крім лікувальної фізкультури та масажу вони пропонують заняття на різних тренажерах. Вони зміцнюють м'язи спини, а також витягають хребет.