Як пофарбувати освітлене волосся. рудий колір на знебарвлені волосся.

Фарба для волосся лягає на прояснені волосся погано - нерівномірно і з розлученнями. Структура обесцвеченного волоса така, що він має порожнечі, які раніше були заповнені натуральним пігментом волосся, зруйнованим в процесі освітлення. Барвник заповнює порожнечі нерівномірно, звідси виходять розводи. При цьому лусочки освітленого волосся пошкоджені, вони розкриті, саме тому колір може змитися з волосся через 2-3 миття.
Інструкція
1
При фарбуванні освітленого волосся пам'ятайте про те, що попелястий і русявий кольору фарби для волосся можуть дати зелений відтінок, особливо на сухих кінцях. Якщо ви хочете пофарбувати прояснені волосся не в темний відтінок, то краще віддати перевагу теплим тонам із золотистими відливами.
2
Якщо ви хочете перефарбувати прояснені волосся в ваш натуральний колір, то тут теж не все так просто. Не сподівайтеся сильно, що у вас з першого разу вийде ваш натуральний відтінок на волоссі. Краще взагалі в цьому випадку звернутися за допомогою до перукаря, який підкаже вам професійну фарбу, відповідну для вашого типу волосся. Не варто шукати свій натуральний колір на пачках з фарбами, що продаються в магазині, тому як на освітленому волоссі ці барвники можуть повести себе досить непередбачувано.
3
Ще одна порада - вибирайте фарбу для волосся на тон світліше вашого натурального відтінку, так як не виключено, що ефект фарбування буде більш насичений, ніж ви припускаєте. Не тримайте фарбу на волоссі більше зазначеного в інструкції часу, колір також буде дуже темним.
4
Після фарбування волосся користуйтеся шампунями і бальзамами для посилення і підтримки кольору, вони менше вимивають фарбувальні пігменти з волоса. Поки колір не закріпиться на волоссі (а для цього потрібно буде провести ще як мінімум 2-3 фарбування, не робіть масок з маслами для волосся, які сприяють змиванню фарби з волосся.
5
Якщо ви збираєтеся пофарбувати прояснені волосся в насичений темний колір: червоний, чорний, рудий, то знайте, що такі відтінки лягають на прояснені волосся вкрай погано - ваші волосся можуть стати брудно-рудими або мутно сірими. З темних відтінків краще вибрати ті, які близькі до натуральних: шоколад, горіх і ін.
6
Наносячи фарбу на прояснені волосся , починайте це робити з потилиці. На віскі і кінці фарбу наносите в кінці фарбування, щоб колір вийшов більш рівним.