Як продати щенят швидко.

Ваша улюблена собака принесла вам в подарунок букет маленьких пищали грудочок? Не варто тягнути час, адже чим раніше ви почнете пристроювати потомство, тим більше нервів і сил вам вдасться зберегти.
Інструкція
1
Задуматися про новий будинок для цуценят можна вже під час вагітності собаки. Якщо у вас планова в'язка, і ви чекаєте появи на світ майбутніх чемпіонів, то слід відразу ж звернутися в місцевий клуб собаківництва, де вам детально пояснять, що потрібно робити.
2
Обдзвоніть друзів і знайомих, можливо, що хтось давно мріє придбати собі цуценя.
3
Після того, як цуценята з'явилися на світло, можна оцінити весь обсяг майбутньої роботи. Якщо їх два-три, то особливих проблем з продажем не буде, а от якщо більше п'яти, то слід якнайшвидше починати готуватися до пошуків нового будинку для малюків.
4
Насамперед дайте оголошення в газету. Вкажіть породу цуценят , вік, окрас, наявність псів і сук. Майбутнім власникам можна почати показувати малюків з тритижневого віку.
5
Зайдіть в інтернет. На сьогоднішній день існує безліч сайтів, які публікують оголошення про продаж цуценят , також можна пошукати форуми, де спілкуються собаківники - в них також завжди є розділ "Продаж цуценят ".
6
Якщо ви - власник елітної собаки, то можна зробити власний сайт, де буде інформація про породу, вашому собаці, а також планованих в'язках і щенятах.
7
Якщо ваша собака не має документів або носить горду назву "двортерьер", то механізм дії буде той же: обдзвоните знайомих, дайте оголошення в газеті і в інтернеті. Підходьте до завдання з гумором, адже навіть сама несимпатична дворняжка може бути продана, якщо оголошення буде милим і забавним.
8
Власникам великих собак буде простіше, оскільки багато людей беруть собі цуценят у двір для того, щоб вони надалі охороняли будинок. Якщо ваша собака відноситься до таких порід, то в оголошенні можна відразу вказати, що собаки будуть великі і відмінно підійдуть для сторожової служби.
9
Ще один варіант швидко продати цуценят - з'їздити на пташиний ринок, який є практично в кожному місті. Посадіть своїх малюків в гарний кошик, з собою візьміть одноразові пелюшки, корм і водичку для цуценят . Буде чудово, якщо ваші собаки попередньо щеплені і мають ветпаспорт з усіма відмітками.
10
Вказуйте на своїх цуценят прийнятну ціну, будьте готові торгуватися, адже, погодьтеся, що гроші мають другорядне значення, головне, щоб ваші малюки знайшли собі хороших господарів і затишний будинок!
Продаж собаки захід серйозне, тому підходити до нього слід з великою відповідальністю. Способи продажу вимагають від людини певних зусиль, наполегливості і вільного часу. Чим більше продавець зробить, для того, щоб у нього собаку купили, тим більша ймовірність, що незабаром пес знайде свій новий дім, а людина отримає гроші і моральне задоволення.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб продати собаку - це подати оголошення в газету. Існує економний варіант продажу: людина пише кілька слів про породу собаки і вказує свій номер телефону. Більш ефективний спосіб і більш витратний: продавець подає рекламний текст з фотографією. В оголошенні розписуються достоїнства собаки, повідомляється, що з'явилася унікальна можливість придбати вихованця і в завершенні залишаються контактні дані. Текст повинен бути такий, щоб навіть ті люди, які не збиралися найближчим часом набувати собаку , зважилися подзвонити і докладно розпитати про продаж.
2
Людині, яка бажає продати собаку , потрібно розмістити оголошення в інтернеті, як в платній, так і безоплатній рубриці про продаж тварин. Деякі користувачі мережі не читають газет і журналів, тому продубльований для них текст газетного оголошення буде якраз до речі. В інтернеті оголошення про продаж буде прочитано досить великою кількістю користувачів, серед яких неодмінно знайдеться потенційний покупець.
3
Продавець приходить на телебачення і розміщує оголошення в біжучому рядку. Сума витрачена на оголошення досить відчутна, але ефект від реклами виправдовує витрати. Люди ввечері після роботи збираються всією сім'єю, дивляться улюблену передачу і дізнаються, що продається собака. У той же момент вони обговорюють можливості покупки і дзвонять за вказаною в оголошенні номером.
4
Людина створює оголошення за допомогою комп'ютера, паперу та принтера. Вранці і ввечері розклеює їх в призначених для цього місцях по всьому місту, бажано там, де велика прохідність: в під'їздах, метро, магазинах. Непогано, якщо до корисного і досить захоплюючого заняття підключаються всі члени родини продавця - оголошень розклеїться більше, а ймовірність продажу збільшиться. Необхідно переконатися, що дана дія дозволено на обраної території та сміливо приступати до роботи.
Корисна порада
Продаж собаки не така складна справа як здається. З часом напрацьовану корисні знайомства, так що незабаром продавцеві достатньо буде відповісти на дзвінок і призначити час, коли можна подивитися і купити собаку.