Як відзначати золоте весілля.

Золоте весілля - це 50 років шлюбу. Символ ювілейної дати - благородний, цінний метал золото, який символізує союз двох люблячих людей, які пройшли безліч випробувань і зберегли почуття і повагу один до одного і впевнених в надійності та підтримці партнера. Безумовно, настільки круглу дату потрібно і відзначати з розмахом.
Вам знадобиться
  • повітряні кулі
  • конфетті
  • рис
  • золоті кільця
  • свічки
  • калач
Інструкція
1
Золоту весілля прийнято відзначати в родинному колі, збираючи за загальним столом дітей, онуків і правнуків. Свято дозволяє відчути єдність сім'ї, зв'язок поколінь, дух сімейних традицій. Золоте весілля - символічна дата, тому й подарунки на свято повинні бути не прості, а особливі, що несуть у собі глибокий зміст.
2
Існує безліч обрядів, пов'язаних із золотим весіллям. Один з красивих обрядів - осипання золотом. Обсипають подружжя золотими блискітками, конфетті, рисом або зерном. «Пролитий» золотий дощ символізує достаток, благополуччя, щастя, любов, взаєморозуміння.
3
Романтичний обряд - обмін новими золотими кільцями. За 50 років кільця подружжя стерли, та й руки подружжя за такий період змінилися. Обмін кільцями символізує початок нового етапу життя - другої частини щасливого шлюбу. Старі кільця передають онукам або молодому подружжю, які недавно вступили в шлюб. Прийнято вважати, що разом з кільцями передається мудрість, яка дозволила подружжю прожити таке довге спільне життя.
4
Зворушливий обряд - це запалення свічок. На столі подружжя запалюють дві свічки, пофарбовані під золото. Дві запалені свічки говорять про любов, яка світила подружжю всі ці роки, допомагаючи долати труднощі і переживати негаразди.
5
Ще один популярний обряд - з'їдання калача. Подружжя руками розламують калач на частини і пригощають ним гостей, хто перебував у шлюбі. Тим самим вони передається свою мудрість щасливого сімейного життя близьким і рідним.
6
Ніжна і зворушлива традиція - танець подружжя. Зачаровує картина: звучить гарна романтична мелодія, подружжя танцюю танець в колі своїх рідних і близьких, які тримають в руках запалені свічки.
Зверніть увагу
Золоте весілля, як правило, святкується в розмахом, в колі близьких людей. Багатий стіл говорить про статок родини, якого подружжя змогло домогтися разом, йдучи рука об руку всі ці 50 років.
Корисна порада
1. Можна також прикрасити зал повітряними кульками для створення святкової атмосфери.2. В цей день діти дарують батькам прикраси з золота або позолоти.
Золоте весілля - це п'ятдесятилітня річниця спільного життя двох люблячих один одного людей. На життєвому шляху зустрічається не тільки радість і веселощі, але й горе, розчарування. Тільки справжня любов здатна витримати всі випробування і перешкоди, подолати всі негаразди і труднощі. Протягом довгих років люблячі серця йдуть до єдиної мети, міцно взявши один одного за руки. Золоте весілля - це найкращий доказ того, що справжня любов існує на землі.
Інструкція
1
Дуже важливо добре підготуватися до проведення золотого весілля, тоді сюрприз буде приємний не тільки самим ювілярам, але і всій родині.
2
Необхідно заздалегідь визначитися з місцем проведення свята. Даний ювілей найкраще провести в ресторані. Це істотно спростить вам задачу і позбавить від зайвих клопотів.
3
Всі турботи, пов'язані з проведенням свята розподіліть між дітьми та онуками ювілярів.
4
Складіть список гостей, підготуйте запрошення і розішліть їх. Зробіть це за два-три тижні до свята. Будьте готові до того, що з тих чи інших причин деякі з гостей не зможуть прийти на ювілей. Ще раз уточніть кількість запрошених людей, перш ніж замовляти банкет в ресторані.
5
Нічого не випускайте з уваги, в підготовці свята важлива кожна дрібниця. Заздалегідь обговоріть з кухарем меню і послідовність подачі страв на святковий стіл. На столі має бути безліч делікатесів, фруктів і солодощів. Подбайте про хороше вини.
6
Прикрасьте приміщення живими квітами, повітряними кулями, мішурою, плакатами з фотографіями винуватців торжества і яскравими святковими полотнами. Основні кольори свята: золотий і червоний. У цих тонах витримаєте і всі інші предмети, наприклад штори, скатертина і серветки для столу.
7
Сценарій золотого весілля обов'язково повинен бути цікавим. Включіть в нього безліч розваг як для ювілярів, так і для всієї родини. Підберіть музичний супровід свята, підготуйте ігри та різноманітні конкурси. Потурбуйтеся про те, щоб усім гостям на святі було весело. Це дійсно важливий і радісне свято, який збирає на торжестві всю сім'ю.
8
П'ятдесятирічний ювілей слід відзначати в колі родичів, які в свою чергу дарують подружжю золоті вироби, прикраси або просто речі з позолотою. Подарунки із золота обов'язково повинні піднести діти. Цим самим вони проявляють свою любов до батьків.
Корисна порада
Гарна традиція свята - обсипати ювілярів золотими блискітками, конфеті та монетками.