Як забарвити шпалери.

На що тільки не підуть виробники, щоб догодити своїм потенційним клієнтам. Які тільки види шпалер не були винайдені: і текстильні, і флізелінові, і рідкі шпалери . Всі вони мають різні властивості. Але виробники пішли далі, виготовивши шпалери , придатні для фарбування. Даний вид шпалер дозволить знайти вам підходящу колірну гамму для вашого інтер'єру.
Вам знадобиться
  • фарба, валик під фарбування.
Інструкція
1
Для початку вам необхідно підібрати шпалери , підходящі для фарбування. Якщо ви вирішите пофарбувати давно вже прикрашають ваш інтер'єр шпалери , то дана задумка не пройде. Під вагою фарби ваші шпалери покриються бульбашками або ж в гіршому випадку і зовсім відпадуть від стін. Тому вам необхідно буде придбати в магазині або флізелінові шпалери , або скло шпалери .
2
Після того як ви вибрали підходящі шпалери , оклейте ними ваше приміщення. Після повного висихання можна приступати до фарбування шпалер. Розглянемо кожен вид шпалер окремо.
3
Фарбування стеклообоев можна виробляти трьома видами фарб: водоемульсійними, латексними, а також акриловими фарбами.
4
При використанні стеклообоев можливо надати будь-яку фактуру стінам, можна пограти кольоровою гамою. Загалом застосовуйте свою фантазію в повній мірі. Також фарбування стеклообоев можна здійснити відразу двома кольорами. Для цього вам необхідно пофарбувати стіни одним кольором, а поверх нього нанести другий. Але другий шари потрібно трохи стерти ракелем.
5
Розглянемо другий вид шпалер - флізелінові. Це шпалери з важкою фактурою, верхній шар яких покритий вінілом. Фарбування флізелінових шпалер - досить таки легкий процес. Купіть в магазинах основу під фарбування, акрилову фарбу.
6
Фарбування флізелінових шпалер найкраще здійснювати за допомогою валика. Фарбувати доведеться в два шари, так як текстура шпалер вбирає велику кількість фарби. Очевидним плюсом флізелінових шпалер є те, що вони дозволять приховати всі недоліки і нерівності стін.
7
Які б ви не вибрали шпалери , будь то скло шпалери або бамбукові, вони допоможуть додати вашому інтер'єру родзинку.