Як навчити дитину тримати ручку.

Велике оману батьків полягає в тому, що вони вважають непотрібним вчити дитини правильно тримати ручку до школи. Насправді, вчити малюка правильно тримати ручки, олівці та фломастери, потрібно з двох з половиною років.
Інструкція
1
Допомогти дитині навчитися тримати ручку правильно можуть спеціальні ручки-тренажери. Вони бувають двох видів. Перше пристосування - силіконова рибка, яку можна надіти на будь олівець або ручку. У плавцях цієї риби є три поглиблення для пальчиків. Взяти рибку в руки неправильно практично неможливо. Як би дитина не розташував пальці на рибку, вони потраплять в три спеціальних поглиблення і допоможуть зафіксувати це положення пальцев.Ребенку досить показати один раз, як тримати ручку з рибкою в руці, а далі він зможе користуватися тренажером самостійно . Використовувати цей тренажер можна як дошкільнятам, так і дітям молодшого шкільного віку. Останнім цей тренажер дозволить писати красиво, швидко і легко. І забезпечить оцінки «відмінно» за чистописання.
2
Інший вид тренажерів для ручок виконаний у вигляді тригранного конуса. Такі конуси роблять з каучуку. Вони надягають на ручку або олівець, як і рибка, а при листі грані конуса допомагають утримувати пальці в правильному положенні.
3
За принципом тренажера-конуса зроблені тригранні кольорові олівці. Це кращий варіант олівців, які можна вибрати для малюка. По-перше, вони товсті. За рахунок цього дитині зручно тримати їх в руці. По-друге, вони тригранні. Це дозволяє тримати олівці правильно. По-третє, вони м'які. Дитині не потрібно багато зусиль, щоб зафарбовувати, креслити, писати.
4
Коли дитина захоплена розфарбовуванням і малюванням, не варто зайвий раз обсмикувати його і поправляти. Нехай тримає ручку і олівці так, як уміє. А щоб навчити дитини тримати ручку правильно, потрібно купити дитячі прописи (чи не з буквами, а з малюнками і візерунками), виділити час на спільні з дитиною заняття. І під час цих занять постійно стежити і поправляти пальчики дитини , показуючи, що правильне положення пальців дозволяє виконати завдання більш акуратно і точно.
Зверніть увагу
Не всі діти сприймають заняття з батьками. Тому роботу з прописами треба якось обіграти, викликати бажання у дитини виконати роботу хорошо.Здесь все індивідуально - одній дитині можна пообіцяти чупа-чупс, іншому буде важлива похвала тата, третя достатньо, якщо під час заняття йому буде «допомагати» іграшка, говорить голосом мами.