Як купити весільне плаття.

Як ви уявляєте весілля своєї мрії? Білий лімузин, наречений в шикарному костюмі, дорогий ресторан? Вам до душі стилізована весілля в стилі Чикаго, Диско? Або ви мрієте про прогулянку верхи на конях по красивому парку, про доріжці, посипаної пелюстками троянд, про реєстрацію в білосніжному наметі? Таке торжество немислимо без святкового вбрання. Весільне плаття - важливий атрибут будь-якого весілля. Від того, як виглядає наречена, залежить її настрій і настрій нареченого.
Вам знадобиться
  • - весільні каталоги;
  • - купони-знижки.
Інструкція
1
Для початку визначтеся з фасоном плаття. Залежно від типу фігури, вам порадять сукні фасонів «А-лінія», «Бальна плаття », «Пряма плаття », «Русалка» або «Ампір». Якщо ви належите до числа дівчат, які звикли виділятися з натовпу, можна всерйоз задуматися над коротким весільним плаття м або стилізованим нарядом «а-ля« Мулен Руж ». Не бійтеся фантазувати і втілювати в реальність найсміливіші мрії.
2
Перегляньте сайти з каталогами весільних плаття в. При перегляді четвертого або п'ятого сайту будете мати чітке уявлення про те, що ви хочете.
3
Обговоріть з нареченим бюджет весільного плаття. Якщо бажаєте заощадити, можна взяти плаття напрокат. Варіант прокату має ряд плюсів і ряд мінусів.
4
Плюси очевидні: - економія на купівлі сукні; - після весілля не буде проблеми, куди подіти плаття .
5
Мінуси такого рішення: - спочатку необхідно внести суму, рівну повної вартості плаття; - якщо ви зіпсуєте плаття , гроші можуть не повернути; - не кожна дівчина погодиться надіти на себе річ, яку носила якась незнайомка.
6
Визначившись з бюджетом, складаємо список магазинів. Обдзвоните магазини перед відвідуванням, раптом деякі з них вже не працюють.
7
Взявши з собою гроші, купони-знижки (їх часто дають в РАЦСах), маму або подружку, збираємося в дорогу. У перший день відвідайте не більше 4-5 салонів. Інакше ви не зможете згадати, де і що бачили.
8
Надівши чергове плаття і подивившись у дзеркало, ви раптом розумієте, що знайшли ВАШЕ плаття . Не баріться, купуйте. А то інша, більш розторопна наречена швиденько купить придивились вами раніше плаття .
Зверніть увагу
Обов'язково подивіться, щоб плаття не було забрудненим, адже до вас його могла міряти інша наречена.
Корисна порада
1. Перед приміркою зітріть з губ помаду, інакше забруднити сукню. 2. Слухайте тільки внутрішній голос, він вас не підведе.