Як відкрити мийку автомобілів.

Автомобільна мийка є дуже вигідним видом бізнесу тільки за умови розташування її в хорошому місці. Хорошим місцем вважається відкриття автомийки в промислових зонах, адміністративних або на станціях техобслуговування. Щоб відкрити даний бізнес, необхідно зібрати низку дозволів і документів.
Вам знадобиться
  • -Заява в адміністрацію
  • -оформлення юридичної особи (ЗАТ, ТОВ або ВАТ)
  • -бізнес-проект
  • -постанови адміністрації з резолюцією мера чи голови сільради
  • -Дозвіл СЕС, пожежної охорони, трудовий інспекції, суспільства з охорони природи
  • -обладнання
  • -персонал
Інструкція
1
Авто мийку можна побудувати на орендованому або купленому земельній ділянці, а також придбати готову стаціонарну мийку яких зараз продається в достатній кількості, різних розмірів і за різною ціною.
2
Для установки і відкриття будь автомобільної мийки, незалежно від того, побудована вона чи стаціонарна куплена, потрібно отримати дозвіл міської чи сільської адміністрації підписане мером міста або головою сільради. Цей дозвіл можуть видати тільки після оформлення документів юридичної особи з відкриттям ТОВ, ЗАТ або ВАТ та розробки бізнес-проекту.
3
Після збору всіх документів потрібно написати заяву в адміністрацію і отримати постанову, яка дозволяє установку автомийки, але ще не її відкриття.
4
Після будівництва або установки готової мийки необхідно закупити обладнання, встановити очисні споруди і запросити представників СЕС, пожежної охорони, організацію з охорони природи і навколишнього середовища, інспекції з праці. Всі організації винесуть свій вердикт на дозвіл відкриття і видадуть документи, які підтверджують що все зроблено правильно.
5
З усіма документами потрібно знову звернутися до адміністрації для отримання постанови на відкриття та роботу автомийки.
6
Залишиться найняти персонал, бухгалтера, касира і почати роботу. Все. Вам залишиться тільки дати широку рекламу для залучення клієнтів і вчасно платити податки і відрахування.