Як знайти хом'яка в квартирі. Як знайти хом'яка в будинку якщо.

Хом'яки - дуже рухливі тварини. До того ж досить кмітливі. Деякі дуже швидко вчаться відкривати лапкою дверцята клітки або вибиратися з акваріума. Знайти хом'яка в квартирі не складе труднощів, якщо враховувати деякі особливості поведінки цього домашнього вихованця.
Інструкція
1
Важливо знати, що ці гризуни - тварини нічні. І вдень, втікши з ув'язнення, ваш звір, швидше за все, сховається де-небудь у затишному куточку. А ось пізно ввечері або вночі він вийде з укриття і почне бігати по квартирі в пошуках їжі. Тому заздалегідь поставте де-небудь недалеко від будиночка хом'яка воду і корм. Малюк обов'язково зацікавиться цим частуванням. А вам головне знайти момент і зловити звіра за допомогою рушника або шматка тканини. Відразу ж перенесіть його в клітку або акваріум. Акуратно виплутатися хом'яка з матерії, щоб не пошкодити ніжні лапки і носик.
2
Якщо хом'як так і не вийшов зі свого укриття, доведеться шукати його самим. Це не дуже просто, так як ці гризуни досить компактні і можуть пролізти в будь-яку щілину. І дуже люблять ховатися в м'яких, теплих, темних місцях. Тому є сенс пошукати хом'яка в шафах, на полицях з одягом, біля батареї, на ліжку під ковдрою. Хом'яки дуже спритно видираються, і потрібно перевірити не тільки нижні яруси меблів. Вони можуть забратися навіть на стіл, чіпляючись лапками за довгу скатертину.
3
Буває, що хом'яки так спритно ховаються, що їх ніяк не можна знайти в квартирі. Приводу для хвилювань немає. Рано чи пізно ви звірка зловите. А зараз головне, щоб у нього був доступ до їжі і воді. Тому кожен раз, перед сном, залишайте на підлозі блюдечко з чистою водою, зерно, свіжі овочі.
4
Поступово хом'як звикає до господарів, стає ручним, перестає ховатися. Але якщо ви відпускаєте звірка побігати по квартирі, краще не залишати його без нагляду. Він може погризти шпалери, меблі і навіть спробувати на смак електричний дріт. Тому краще тримайте хом'яка будинку в просторій клітці. А влітку його можна виносити гуляти на вулицю, щоб там він усмак набігався.