Як оформити шкільний куточок.

У шкільного куточка є одне дуже важливе призначення. Він повинен створювати настрій і робити для учнів навчання більш цікавим і приємним. Адже шкільний куточок - це в першу чергу місце відпочинку. Тому при його створенні потрібно враховувати інтереси всіх дітей.
Інструкція
1
Починаючи оформляти шкільний куточок , пам'ятайте, що він повинен обов'язково відповідати декільком умовам. Його завдання - розширити кругозір учнів, підвищити продуктивність виховної роботи, розвинути творчі здібності дітей, а також знайти спосіб спільної роботи з батьками.
2
Коли оформляєте такий куточок , враховуйте, що в основному він базується на ваших знаннях і уміннях в якості педагога. Але без участі дітей він не буде корисним і не стане відповідати завданням, поставленим перед ним. Зміст інформаційних стендів не повинно бути одноманітним і нудним. Бажано, щоб діти самі міняли, доповнювали, створювали матеріали для стінгазети, винаходили листки інформації та малювали картини.
3
Звичайно ж, при оформленні куточка учитель повинен пам'ятати, що це місце має відповідати загальному інтер'єру школи. Крім цього, він повинен допомагати школярам розвиватися гармонійно, тому кожна рубрика і відділ куточка повинні відповідати віку та інтересам дітей. А всі, хто прийде подивитися на ваш куточок , могли відразу побачити, як проходить шкільна і позакласна життя дітей.
4
Обов'язково в куточку повинні бути інформаційні стенди, які присвячені основним аспектам життя. Наприклад, агітаційні плакати повинні вчити дітей, що таке "добре", а що таке - "погано". Бажано, щоб це були не просто куплені готові плакати. Краще, наочніше і зрозуміліше буде, якщо ви намалюєте їх самі разом зі своїми учнями.
5
Окреме місце в куточку потрібно відвести під творчі роботи дітей. Кожна з них повинна бути обов'язково підписана. Також необхідно до свят влаштовувати тематичні виставки, куди діти можуть принести свої поробки.
6
Не забудьте і про дошці пошани. Тут потрібно похвалити всіх, хто дійсно цього заслуговує. А для інших дітей такий приклад буде заразливим. Головне, при створенні шкільного куточка пам'ятайте, що в нього потрібно вкласти душу. Тільки в цьому випадку він буде дійсно корисним, а не зробленим "для галочки".