Як назвати папугу хлопчика хвилястого. розведення хвилястих папуг в домашніх умовах.

Ви купили хвилястого папужки і задається питанням, як назвати нового вихованця. Для початку потрібно з'ясувати, якої він статі. Якщо птах старше 3 місяців, то зробити це дуже просто, так як у молодих папужок поступово змінюється забарвлення дзьоба. У дорослої птиці його колір вже більше насичений. У самок забарвлення дзьоба сірувато-біла або коричнева, а у самців яскраво-синя.
Інструкція
1
Чим доросліша ваш вихованець, тим він розумніший і ранимее, складніше переносить розлуку і звикає до нового місця. При виборі клички, відштовхуйтеся від того, що папуги м легше вимовляти свистячі, шиплячі, гарчали звуки. Вибирайте коротке ім'я, яке сподобатися всім членам родини. Нік, Фріц, Брюс, Дік, Бой, Гера, Гігі, Кузя, Кеша, Митя, Тима, Федя, Яша, Гоша - це більш прості імена, підійдуть для папужки будь-якого розміру і забарвлення.
2
Тишка, Копуха, Строкатий, Шуршун, Пустун - ці смішні клички сподобаються вашим улюбленцям тому, що вони самі зможуть їх вимовити. Пам'ятайте, що вибір імені не просте питання. Вам доведеться постійно користуватися цим ім'ям, а птаху відгукуватися на нього. Зверніть увагу на те, що папуги з легкістю відтворюють слова з шиплячими звуками, а так само букви «к», «р», «а», «у». Можна вибрати кличку на ім'я улюбленого кіногероя, наприклад, Робінзон, Тарзан, Капітан, Цезар, Мартін, Фігаро.
3
Ім'я пташки може підкреслювати які-небудь його особливості. Такі прізвиська як Арнольд, Сильвестр, Фелікс, Рональдо, Арагорн, Аристарх, Джексон, Наполеон, Нікуша, Рікардо, Рубік, Фідель, Черчілль, Юджин підійдуть для середніх і великих папуг, але птахові буде важко відтворити таке ім'я. Воно підійде самця, який здатний швидше заговорити, ніж самка.
4
Алекс, Боря, Кузя, Чик, Юша, Чуча, Оллі, Мотя, Коко, Жека, Їжачок, Боня, Ара - ці коротенькі клички сподобаються не тільки вам і дітям, але папузі, він швидко звикне до такого прізвисько . Пам'ятайте, що не варто називати птицю іменами членів сім'ї. Якщо ви завели кілька папуг, то прізвисько у кожного має бути своє.
Корисна порада
Яке б ім'я ви не вибрали, пам'ятайте, що почати навчання з вашою птахом, слід тільки після того, коли вона вам вже довіряє, тобто почне сідати на палець. Займайтеся з нею по 30 хвилин, щодня, по можливості в один і той же час. Пташка може заговорити як через пару днів, так і через кілька тижнів. Деякі папужки настільки здатні, що можуть вивчити до 1000 слів.
Вибравши собі улюбленця серед хвилястих папуг, варто задуматися і про ім'я вашого нового друга. До вибору клички слід поставитися дуже серйозно, адже звертатися до папужці по імені, обраному одного разу, доведеться багато років. І його кличка повинна подобатися не тільки вам, але і самої птиці.
Інструкція
1
Бажано виключити зі списку потенційних варіантів імена всіх близьких і далеких родичів, а також знайомих і друзів, які можуть побувати у вас в гостях. По-перше, це дозволить уникнути образ з боку власника імені, адже комусь буде неприємно, що в його честь назвали птицю. А хтось навпаки буде засмучений, що його не удостоїли такої честі. А, по-друге, не слід допускати плутанини, особливо якщо ви плануєте навчити папугу говорити.
2
Можна, наприклад, дати папужці ім'я на честь героя вашого улюбленого серіалу або книги. Орландо, Рікардо прекрасно підійде для пернатого друга, і не буде асоціюватися ні з ким із знайомих, тільки врахуйте, що вимовити таке ім'я папузі може бути не під силу.
3
Якщо ви придбали відразу пару папуг, то можна назвати птахів на честь легендарних героїв чи історичних осіб, пов'язаних між собою. Наприклад, Кай і Греда, Боні і Клайд і так далі.
4
Частенько господарі називають папуги жартівливим прізвиськом, таким як Буркун, Пампушка та інші. У такому випадку варто бути акуратніше, адже з віком повадки птаха змінюються. Пройде час, і ваша Пампушка може стати досить худенькою.
5
Перш ніж давати папузі чоловіче чи жіноче ім'я, уточніть підлогу вашого вихованця. Нерідко буває, що колишній Кеша починає висиджувати яйця і стає вже не Кешей, а Інокентія.
6
Якщо ви припускаєте навчати птицю людської мови, то до вибору імені для вашого друга варто поставитися ще серйозніше. Найкраще буде зупинитися на короткому прізвисько, в якому буде багато шиплячих, і яке буде добре помітно на слух. Найбільш легкі для вимови з точки зору птиці шиплячі приголосні і голосні «е» та «і». А труднощі у папуг викликають свистячі приголосні, а також «м», «н», «л» і «о». Тому непоганим варіантом будуть імена Ріки, Шурик, Жорик, Яша, Чікі, Кеша, Шері. Коли ваш папуга навчиться говорити, то легко зможе освоїти вимова власного імені і буде постійно повторювати його під час спілкування зі своїм господарем. Якщо у вас пара птахів, тоді необхідно дати їм імена, які будуть сильно відрізнятися за звучанням, щоб пташки не плуталися, і їм було простіше запам'ятати свої прізвиська.