Як навчитися кататися на фінгерборді.

Для початку потрібно розібратися з тим, що таке фінгерборд. Це дуже сильно зменшена копія скейтборду, на якій катаються за допомогою пальців рук, про що і говорить назва самого Фінгера. Навчитися кататися на фінгерборді на порядок легше, ніж на його «старшого брата», однак це не означає, що ви освоїте основи катання на фінгерборді за один-два дні. Основою катання на будь дошці є оволодіння трюками. І один з головних трюків, який повинен вивчити кожен скейт і фінгербордіст - це ol>
Інструкція
1
Полягає цей трюк в тому, щоб за допомогою стрибка відірвати від поверхні фінгерборд. Пальці при цьому повинні залишатися на Фінгер.
2
Отже, поставте пальці таким чином: середній палець необхідно ставити на хвіст (тейл) приблизно в області шурупів, вказівний ж повинен розташовуватися приблизно в центрі дошки.
3
Далі середнім пальцем, що стоять на хвості, зробіть різкий клацання по дошці. Це повинен бути саме клацання, а не удар. Перед клацанням ваш середній палець повинен знаходитися на деці, але не висіти в повітрі.
4
У момент клацання фінгерборд почне підніматися в повітря. Тут потрібно як би повести вказівним пальцем дошку вгору і задати їй необхідну траєкторію.
5
Намагайтеся в польоті не відривати від Фінгера середній палець. Вказівний буде виконувати роль керма, підрівнюючи в потрібний момент дошку і опускаючи її на поверхню.
6
Під час приземлення обидва пальця повинні знаходитися на своїх місцях - на болтах. До речі, цей трюк легше розучувати на місці.
7
Варто також сказати пару слів ще про один важливий для будь-якого фінгербордіста трюку - Pop shove-it (Поп шоув-ит). Це другий за складністю після Оллі трюк. У момент стрибка необхідно прокрутити фингер в горизонтальній площині на 180 градусів.
8
Почніть спочатку робити Оллі. Коли дошка підстрибне в повітря, починайте середнім пальцем підкручувати її до себе. Як тільки передня частина (ноуз) поміняється місцями з тейлом, ловіть дошку пальцями і приземлятися.