Як навчитися робити трюки на фінгерборді.

фінгерборди називається зменшена копія скейтборду, призначена для катання на пальцях. Вчитися робити трюки на ньому не так вже й складно. Головне - навчитися робити основу всіх трюків - оллі (ol> трюки , наприклад, Heelflip (хилфліпа), Kickflip (Кікфліп) та інші, а також деякі комбо- трюки . Полягає Оллі в тому, що вам потрібно зробити разом з Фінгером стрибок в повітря, не відриваючи при цьому пальців від шкірки. Рекомендується для початку навчитися робити цей трюк на місці, а вже потім - на ходу.
Інструкція
1
Отже, поставте середній палець на тейл (хвостова частина фінгерборда), злегка навскоси, щоб закривати пальцем два задніх шурупа. Вказівний же палець поставте на середину дошки паралельно деці.
2
Далі вам потрібно злегка відвести фінгерборд тому, після чого різко клацнути по тейлу середнім пальцем і вказівним пальцем почати тягти з середини фінгерборд в напрямку вгору і вздовж по шкірці. Після відриву фінгерборда від поверхні вирівнюйте його знову ж вказівним пальцем, повертаючи дошку в горизонтальне положення. Головне тут - чітко скоординувати рухи пальців, а також тримати баланс.
3
Продовжуючи летіти, тримайте пальці над шурупами і утримуйте баланс в повітрі.
4
Приземляючись, ставте пальці на шурупах дошки так: вказівний на передні шурупи, середній - на задні.
5
Якщо трюк у вас вийшов з першого ж разу, можете вважати себе відмінним учнем і продовжуйте відточувати свою майстерність. Потім спробуйте зробити Оллі вже на ходу. Щоб ваше катання виглядало ефектніше, зрелищнее, встрибуйте на який-небудь предмет, будь то стопка касет, книг, дисків і так далі. А можна і навпаки - зістрибувати з будь-якого предмета. Ну а покупка фінгерпарка - це взагалі ідеал.
Корисна порада
Як тільки ви почнете освоювати Оллі, перед стрибком вам краще відводити фингер назад і вже потім - стрибати. Так вам буде набагато легше. Однак відводити фингер з часом потрібно все менше і менше; Не турбуйтеся, якщо з першого разу трюк у вас не вийшов. Запорука успіху - практика і ще раз практика. Намагайтеся, і рано чи пізно у вас все вийде.