Як надягати чохли на сидіння.

Щоб надати салону вашого автомобіля оригінальності, зовсім не обов'язково міняти обшивку, кермо, приладову панель або ще щось. Спробуйте просто надіти на сидіння новенькі чохли. Надягати їх неважко, а салон вашого «залізного коня» перетвориться в кращу сторону.
Вам знадобиться
  • - нові чохли на сидіння;
  • - 6 метрів дроту;
  • - 5 метрів капронового шнура.
Інструкція
1
Першим ділом вам потрібно купити самі чохли. Їх можна знайти в роздрібних мережах, замовити в ательє з пошиття. Там вам запропонують досить широкий вибір чохлів для автомобільних сидінь на будь-який смак і колір, будь-якої форми і з будь-якого матеріалу. У продажу є як прості накидки, так і шкіряні чохли з функцією підігріву. Визначтеся з тим, скільки грошей ви готові витратити на покупку чохлів і вирушайте за покупкою.
2
Швидше за все, після покупки вам доведеться з новими чохлами трохи попрацювати, перш ніж надягати їх на сидіння . Так можна, наприклад, в краю чохлів, які призначені для затягування їх на автомобільному сидінні, можна затягнути звичайним автомобільним проводом в ізоляції з хлорвінілу, замість вставленої виробником тасьми. Провід надійно вбереже ваші чохли від розриву під час обтягування сидінь, а також подальшої експлуатації транспортного засобу.
3
Після заміни пропонованих виробником тасьомок проводом в хлорвінілової ізоляції можна також замінити гумки, які пришиті в декількох місцях. Набагато міцніше гумок капроновий шнур діаметром 2-3 мм, тому саме його і рекомендується використовувати. А купити такий шнур можна практично в будь-якому магазині товарів для полювання і рибалки.
4
Після виконання перерахованих вище рекомендацій надіньте «модернізовані» чохли на сидіння і щільно стягніть їх за допомогою капронових шнурів, які слід тугіше зав'язати в нижній частині кожного сидіння . На цьому роботу по обтягуванні сидінь чохлами можна вважати закінченою. В результаті у вас вийшов красиво оформлений салон автомобіля.
Корисна порада
Щоб було зручніше надягати чохли на сидіння, постарайтеся завчасно демонтувати сидіння. Після обтягування ваших автомобільних крісел встановіть їх назад на штатні місця.
Більшість автомобілістів не з чуток знає, наскільки важко буває зберегти сидіння в належному вигляді. На поверхні чохлів накопичується велика кількість пилу і бруду. Рано чи пізно сидіння доводиться міняти, щоб зберегти салону пристойний вигляд і вберегти його від псування.
Інструкція
1
Вийміть куплені чохли з упаковки і розберіться з усіма складовими елементами. Розкладіть всі частини виробу в салоні машини приблизно так, як вони повинні встановлюватися в авто. Чохли, призначені для передніх сидінь, покладіть на передні крісла. У деяких моделей чохли на ліве і праве сидіння сильно відрізняються. Також можна зорієнтуватися по наявності механічного регулювання підпірки кишень, підлокітників і спинки. За такою ж схемою всі дії робляться і з задніми сидіннями.
2
Дуже уважно переберіть всі автомобільні чохли, обов'язково зробіть акцент на підголовники. У деяких машин є задні підголовники, які за розміром менше, ніж передні, хоча на перший погляд може здатися, що вони однакові. Перевірити це можна, доклавши бічні елементи один до одного. Також розгляньте бічну частину підлокітника. Передня частина - та, у якої є найбільший вигин.
3
До упору посуньте сидіння вперед. Одягніть виріб за допомогою спеціальних гумок з замками, почніть з'єднання безпосередньо зі спинки. Після цього надягайте виріб на передню частину. Заведіть руки під крісло і зафіксуйте замки. Потягніть кінець гумки, яка допоможе підтягнути кріплення. Сховайте бічний елемент.
4
Натягуйте чохли акуратно. Підголівник заштовхується пальцями всередину виробу, а не натягується зверху, після чого він фіксується за допомогою липучок. Встановлюючи чохли на бічну частину, не переплутайте ліву і праву сторони. За допомогою маленьких ножиць можна прорізати необхідні отвори під гачки і кнопки, які є на сидіннях вашого авто. Перед тим, як прорізати отвір переконайтеся, що товар одягнений без перекосів і сидить абсолютно симетрично щодо крісла.
Корисна порада
Щоб натягнути чохли можна спробувати зняти і витягнути всі сидіння з салону, проте це досить трудомісткий процес, не дивлячись на те, що таким чином одягнути чохли буде набагато легше.