Як змінити тембр голосу. плагін для зміни тембру голосу.

Тембр - характеристика голоси, обумовлена анатомічною будовою всього тіла і переважанням певних обертонів в озвученому видиху. Тембр кожної людини унікальний і неповторний . Протягом усього життя ця характеристика змінюється, але незначно. Осмислення зміна звучання голоси не завжди пов'язано із зміною тембру.
Інструкція
1
Фізіологічно змінити тембр неможливо. Але ви можете домогтися особливого ефекту, якщо зміните форму губ і положення мови. Приміром, проведіть такий експеримент: промовте будь-який текст, пом'якшуючи в тій чи іншій мірі всі приголосні або ставлячи «й» перед кожною гласною. Голос стане більш м'яким, тягучим, придбає носову забарвлення. При цьому необов'язково змінювати теситуру промови, говорити можна і в звичній висоті.
2
Аналогічним способом ви можете міняти голос, вимовляючи голосні з різними акцентами: підкреслюючи, згладжуючи, надаючи дзвінкість або глухість. Способів багато, вибір конкретного варіанту за вами.
3
Форма рота теж має велике значення в звукообразованії. Випнете нижню губу і почніть вимовляти той же текст. Не міняйте висоту звуку, залишайтеся в звичній мовної тесситуре. Для фіксації губи затисніть щелепи, але не надто сильно - в іншому випадку вам просто не вдасться вимовити ні слова. Мова в такому положенні стає ніби млявою, розв'язної. Є тенденція до заниження звуку. Якщо боротися з ним не виходить, піддайтеся і почніть говорити «басом».
4
Говоріть крізь зуби. У цій вправі вся мова набуває дзижчать і агресивні відтінки, знову з'являється тяга до заниження. Артикулює утрированно: на відміну від звичайної мови, тут чіткість знижується за рахунок заслону - зубів.
5
Необов'язково спотворювати голос в момент виконання: ряд програм, таких, як "Voice changer" або всілякі VST-плагіни і емулятори дозволяють застосувати до запису голоси цілий букет ефектів. В результаті ви зможете отримати «говорить» скрипку або змішати голос з електрогітарою, додаючи обертони і тембри реальних і віртуальних інструментів. Налаштовуючи гучність різних частот, ви можете змінити голос, не додаючи до нього жодних нових призвуків, а просто зміщуючи акцент.