Як позбутися неприємного запаху тіла.

Неприємний запах тіла викликає піт і бактерії. Повністю усунути виділення поту ми не можемо, оскільки нам необхідно потіти. Таким чином, організм позбавляється від шкідливих речовин. Однак з бактеріями боротися необхідно, благо способів боротьби існує багато.
Вам знадобиться
  • поливидон-йод, дезодорант, хлорофіл, горіхи, овочі, фрукти, вода, чайний гриб.
Інструкція
1
Ефективним засобом проти сильного запаху тіла є будь високоактивне антибактеріальний засіб, наприклад, поливидон-йод. Нанесіть засіб на область пахв і паху. Ретельно змийте. Препарат є сильнодіючим засобом, тому стежте за тим, щоб він не потрапив на інші ділянки шкіри. Крім того, він сильно сушить шкіру.
2
Регулярно користуйтеся дезодорантами з антінерспірантним дією. Завдяки їх впливу виділення поту зменшується, а кількість шкідливих бактерій скорочується. Безумовно, дезодоранти допомагають усунути запах поту, але проблема освіти поту все-таки залишається.
3
В якості внутрішнього дезодоранту можна використовувати хлорофіл. Це ефективне речовина дозволить швидко позбавитися від неприємного запаху тіла . Однак якщо ви не прихильник харчових добавок, споживайте більше капусти, шпинату та інші зелені листові культури.
4
Неприємний запах тіла , як правило, з'являється при скупченні в організмі великої кількості токсинів. В цьому випадку необхідно провести детоксикацію. Почніть правильно харчуватися. Основний упор робіть на горіхи, сирі овочі і фрукти. Два рази на тиждень їжте тільки овочі. При цьому не забувайте регулярно приймати водні процедури.
5
Збільште споживання води. Причому в воду додавайте сік лимона. Відомо, що саме лимон є кращим природним дезодорантом і очищувачем.
6
Від неприємного запаху від ніг і з-під пахв можна позбутися за допомогою настою чайного гриба. Прийміть душ. Змочіть тканину настоєм чайного гриба і протріть всі необхідні місця. Запах поту стане менш відчутним, а через місяць зникне зовсім.