Як купити плеєр.

Плеєр (від англійського «player» програвач) - це найчастіше переносний пристрій для відтворення звуку та/або відео. Перш ніж купити собі новенький mp3-плеєр, варто розібратися в основних критеріях вибору плеєрів, щоб потім не шкодувати про невдалу покупку.
Інструкція
1
Якість звуку. Цей критерій багато в чому суб'єктивний і залежить від декількох факторів. Більшість сучасних моделей відомих виробників тримає досить високу планку якості. Погане ж звучання зазвичай буває пов'язано з невдало перетиснутій або закодованим mp3-файлом, низькою якістю навушників, які йдуть в комплекті.
2
Обсяг пам'яті можна назвати визначальним фактором при виборі потрібного вам плеєра. Ви можете купити як Суперкомпактні модель, але з невеликим об'ємом пам'яті, так і досить великий і дуже місткий плеєр. Найчастіше купують плеєри з відносно невеликим об'ємом пам'яті - до 4-8 Гб.
3
Наявність додаткових функцій також є визначальним критерієм вибору mp3-плеєра для багатьох людей, в основному молоді. Цими функціями є: диктофон, радіо (вбудований FM-тюнер), будильник, можливість запису в пам'ять плеєра довільних файлів (простіше кажучи, плеєр з такою функцією можна використовувати як флешки), можливість здійснювати запис музики з радіо та багато іншого. Тут вже кому що подобається.
4
Термін служби батареї. Найчастіше батарея вбудована в плеєр, тому замінити її новою в тому випадку, якщо батарея сяде, не вийде. Плеєр доведеться заряджати. Однак якщо вдома здійснити це простіше простого, в далекому поході плеєр вже не перезарядиш. Саме тому максимальний час роботи плеєра без підзарядки особливо важливо для тих, хто любить подорожувати або ж довго слухає музику. Також вкрай важливий показник - час автономної роботи, який може різнитися від п'яти до п'ятдесяти годин. У більшості моделей цей показник становить десять-п'ятнадцять годин.
5
Розмір і вага плеєра. Якщо раніше аудіоплеєри були досить громіздкими, то сучасні mp3-плеєри можуть легко уміщатися в стислому кулаці, їх зручно носити на поясі або в кишені.
6
Дизайн та інтерфейс плеєра. Тут все просто - кожен вибирає по виду такий плеєр, який влаштовує його кольором, формою, легкістю в обігу. Як кажуть: «На смак і колір фломастери різні».