Як змінити мову в Opera на російську. Як вконтакте поміняти мову на російську.

Проблема русифікації інтернет-браузерів для багатьох користувачів залишається, напевно, головною проблемою. Особливо це стосується браузера Opera, нові версії яких найчастіше випускаються без російського мови . З часом російська мова додається, однак, якщо чекати не хочеться або браузер оновився автоматично, русифікувати можна і самостійно.
Інструкція
1
Відкрийте браузер і в панелі меню, розташованої зверху вікна, знайдіть розділ Tools. Зазвичай він передостанній у списку.
2
Відкрийте розділ Tools і виберіть меню Preferences.
3
У цьому меню виберіть розділ Language, швидше за все він буде знаходитися в самому низу випав списку. Потім натисніть кнопку «Вибір» і у вікні клікніть на «Русский (ru)».
4
Натисніть «OK» і все русифікується автоматично. Якщо цього з якихось причин не відбулося, не варто панікувати, просто перезавантажте браузер.
5
Ледачим користувачам можна не шукати по екрану меню, а скористатися поєднанням клавіш Ctrl + F12, у вікні, вибрати функцію Select Language, і далі по аналогії вибрати «Русский (ru)». Не забудьте натиснути кнопку «OK». Якщо автоматично браузер не зрусифікувався, перезавантажте його.
6
Деяких користувачів ставить в тупик відсутність російського мови в списку запропонованих мов. Є кілька варіантів вирішення цієї проблеми. По-перше, перевірте, яку версію «Опери» ви скачали. Російська мова практично завжди відсутній в Alpha і Beta. Просто скачайте і встановіть будь-яку стабільну версію программи.Еслі же на вашому комп'ютері встановлена стабільна, наприклад, 11 версія, проблема також вирішується, хоча зробити це буде трохи складніше. Відкрийте програмну папку раніше встановленої версії «Опери», зайдіть у вкладену папку Locale і скопіюйте звідти папку «RU» у відповідну папку нової версії. Далі запустіть браузер, відкрийте меню «Властивості», де виберіть меню настройки. У вкладці основні, в самому низу буде меню «Мова», де вам слід натиснути кнопку «Налаштування», у вікні, «Мови» вкажіть скопійоване папку. Натисніть два рази «ОК» і все. Всі основні функції будуть російською мовою, неперекладеним залишаться лише нові функції, додані в браузер.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=O3Wi8i2Y3HA
Зверніть увагу
Припустимо, що ви вже скачали і встановили улюблений браузер на свій комп'ютер, єдине, ви не знаєте, як в Опері поміняти мову на російську або будь-якої іншої, тоді ця стаття для вас. Перше що необхідно зробити - це запустити браузер Опера, причому для настройки мови не має значення, на якій сторінці він відкриється. Для цього потрібно здійснити лівої кнопкою миші подвійне клацання по іконці браузера.