Як позбутися від залисин. Як зробити щоб позаростали залисини.

Лисина у чоловіка може надавати йому якийсь імідж або навіть своєрідний шарм. Якщо ж обласному (алопецією) страждає жінка, це може стати для неї великим, ніж просто бідою. Жіноча алопеція значно відрізняється від чоловічої: залисини у жінок зазвичай локалізуються в області чола, в той час як у чоловіків часто лисіє вся голова. Крім того, лисіючий чоловік вже не викликає подиву, а ось жінка з залисиною виглядає, м'яко кажучи, не дуже красиво.
Інструкція
1
Звичайно, залисину можна закрити чубчиком. Проте варто пам'ятати про те, що чубчик вам може просто не підійти. З іншого боку, чубчик вам може бути дуже до лиця, але залисина може розташовуватися в такому місці, де чубчик вам не допоможе.
2
В такому випадку можна вдатися до одного з народних засобів. Це може бути: Морська сіль. Її необхідно втерти у волосся, витримати 15 хвилин і потім змити водою.
3
Глина. Спосіб застосування такий самий, як і у випадку з сіллю: ви також витримуєте глину на волоссі протягом 15 хвилин і потім змиваєте.
4
Спеціальне нарощування волосся. Звичайно, до засобів так званої «бабусиної» медицини воно не відноситься, однак в якійсь мірі є відмінним.
5
Креми і шампуні на травах. Хоча вони теж не є засобами нетрадиційної медицини, але завдяки слову «трави» до оной зараховуються.
6
Можна взяти 15 аркушів подорожника, корінь лопуха, звіробій, дводомну кропиву, все це змішати з 10 г квіток календули, травою м'яти, а також квітками безсмертника. Залийте вийшов збір окропом, почекайте, поки він настоїться, приймайте тричі на день за 30 хвилин до прийняття їжі.
7
Постарайтеся роздобути близько 20 г кори верби козячої. Потім залийте її 200 мл окропу. Використовувати її можна аналогічно збору, мова про який йшла в попередньому кроці. А можна зробити з кори порошок і також залити окропом.
8
Ретельно подрібніть насіння петрушки. Припудрюйте получившимся порошком волосся, а також лобову частину протягом двох-трьох вечорів.
9
Змішайте мед і крес-салат. Цією сумішшю намажте голову, потримайте її на волоссі близько півгодини, після чого змийте. Цю процедуру рекомендується повторювати двічі протягом тижня.
Зверніть увагу
Залисини у чоловіків і залисини у жінок в результаті даного виду захворювання з'являються в різних зонах. Для чоловіків характерно стоншення волосся, залисина на верхівці і на лобі, у жінок волосся рідшають по центральному проділу з поширенням на бічні поверхні голови. У 95% причиною того, що з'являються чоловічі залисини, є саме андрогенетическая алопеція.
Корисна порада
У чоловіків, вагітних і літніх жінок даний вид облисіння є фізіологічною нормою. Патологічної андрогенетііческая алопеція у чоловіків і жінок вважається у жінок молодого і середнього віку. Процес розвитку алопеції у чоловіків і жінок йде по-різному. Чоловіки починають лисіти або з верхівки, або з чола. Найчастіше першими формуються залисини у жінок і чоловіків різної глибини.