Як позбутися темних плям від прищів.

Освіта плям від прищів відбувається в результаті відсутності належного лікування. Прищі необхідно дезінфікувати ще на ранній стадії появи. Крім того, прищі ні в якому разі не можна видавлювати. Якщо не дотримуватися цих правил, на шкірі неминуче з'являться плями.
Вам знадобиться
  • яєчний білок, сік лимона, огірок, ефірні масла, мед, кориця, біла глина
Інструкція
1
Вибілити темні плями можна за допомогою натуральних засобів. Змішайте один яєчний білок з двома чайними ложка соку лимона і накладіть на плями. Через п'ятнадцять хвилин маску можна змивати.
2
Відмінним відбілюючим засобом є всім відомий огірок. Наріжте овоч кружальцями і накладіть на потрібні ділянки шкіри. Більшого ефекту можна добитися, якщо огірок подрібнити до кашоподібного стану.
3
Скористайтеся ефірними маслами. Олія чайного дерева і розмарину не тільки усуне темні плями, але і позбавить від прищів. Протирайте потрібні місця кілька разів на день, і результат не змусить себе чекати.
4
Змішайте в рівній кількості масло авокадо, лаванди, чайного дерева і соку лимона. Протирайте складом темні і червоні плями, викликані прищами. Під час використання ефірних масел необхідно стежити за реакцією свого організму, оскільки вони здатні викликати неприємні симптоми.
5
Ефективним способом видалення темних плям є маска з кориці і меду. Візьміть одну столову ложку меду і стільки ж кориці. Ретельно перемішайте. Нанесіть на плями. Через 20 хвилин змийте теплою водою.
6
Не меншим ефектом володіє біла глина. У рівних кількостях візьміть глину і корицю. Перемішайте. Щоб отримати необхідну консистенцію в процесі перемішування слід додавати воду. При бажанні корицю можна замінити ефірним маслом. Чотирьох крапель зазвичай буває достатньо. Варто зазначити, що використання ефірних масел заборонено людям, що страждають судинним захворюванням шкіри.